چند خط در مورد احسان حاج‌صفی
19047
«شجاع» از نوعی دیگر!
06 آبان 1399
3829
ایرانی
نمی‌شود که هم پول فراوان گرفت و هم ادای عاشقان دلخسته را درآورد. می‌شود؟

روزنامه گل- گویا تظاهر به عشق و محبت یک اپیدمی در فوتبال ایران است؛ دروغی که همه دوست دارند آن را باور کنند، مگر اینکه در مواردی مثل داستان شجاع خلیل‌زاده، به نوعی گندش در بیاید و چهار صباح شلوغ شود. الان تازه معلوم می‌شود لوگو بوسیدن‌ها و کری خواندن‌ها و با جام خوابیدن‌های شجاع عمدتا چیزی غیر از یک نمایش اغراق‌آمیز نبوده است. او فالوورهایش را گرفت، به اوج محبوبیت رسید و با اولین پیشنهاد وسوسه‌کننده پیراهن پرسپولیس را در آستانه مهم‌ترین بازی تاریخ این باشگاه از تن درآورد. با این همه اما شجاع تنها نیست. هرگز تنها نبوده است. ما از این شناگران آب‌ندیده زیاد داریم؛ اگر قبول ندارید کافی است نیم‌نگاهی به مصاحبه جدید احسان حاج‌صفی بیندازید.

حاج‌صفی فوتبالیست بسیار خوبی است، اما در عین حال کاراکتر عجیبی دارد. او در سپاهان رشد کرده، اما در مقاطعی این تیم را رها کرد و به اروپا رفت که طبیعتا نمی‌توانست اشکالی داشته باشد. مساله اما اینجاست که او آخرین بار در بازگشت به ایران، پیشنهاد سپاهان را رد کرد و راهی تراکتور شد؛ آنچه تنها دلیلش پول بود و پول و پول. همین دو ماه پیش وقتی زمزمه‌هایی در مورد جدایی احسان از تراکتور به گوش رسید، او مصاحبه کرد و گفت: «در ایران فقط برای تراکتور بازی می‌کنم.» اتفاقی که رخ داد و حاج‌صفی در تمرینات پیش‌فصل تیم تبریزی حضور یافت. اخیرا اما او در اظهاراتی بسیار عجیب مدعی شده هر چه دارد از سپاهان است، متاسف است که برای بازگشت به این تیم دچار تاخیر شده و حتما روزی دوباره لباس سپاهان را خواهد پوشید!

حالا کاری نداریم که معمولا یک بازیکن در لباس تیمی مدعی چنین مطالبی در مورد یک مدعی دیگر به زبان نمی‌آورد. عین این که مثلا سرخیو راموس چنین جملات عشقولانه‌ای را در مورد سویا به کار ببرد. نکته مهم‌تر اینجاست که اگر حاج‌صفی واقعا دینی نسبت به سپاهان احساس می‌کرد، همان دو سال پیش باید بدون اعتنا به پیشنهاد بالاتر تراکتور، دوباره پیراهن تیم اصفهانی را می‌پوشید. نمی‌شود که هم پول فراوان گرفت و هم ادای عاشقان دلخسته را درآورد. می‌شود؟دیدگاه های کاربران (8 دیدگاه)
صالح 08 / 08 / 1399 44 : 11 : 04

شما که کلا مشخصه از چی دارین میسوزین،احسان چه ربطی به اون یارو داره


مهدی 07 / 08 / 1399 34 : 46 : 19

واقعه چطور احسان را با شجاع مقایسه میکنید...لطفا وقتی از چیزی خبر کامل ندارید نشر اکاذیب نکنید


مینا 07 / 08 / 1399 23 : 39 : 18

عالی


مسعود 07 / 08 / 1399 47 : 10 : 16

اراجیف چیه میگید ...شغل اینا فوتبال بازی کردنه وتا قبل از بازنشستگی هرچی میتونن باید پول درارن یه روز توی این تیم روز دیگه توی یه تیم دیگه....شما خبرنهار روزنامه گل اگه یه روزنامه دیگه بهت پول بیشتری بده نمیری؟؟؟؟؟


hamid 07 / 08 / 1399 21 : 56 : 09

سلام چرا درباره چیزی که اطلاع ندارید مطلب مینویسید اولا درمصاحبه احسان با ورزش ۳ احسان گفت تا قرارداد دارم در ترکتور بازی میکنم که با شیطنت پژمان راهبر که دیگه حناش برای ما رنگی ندارد این طور جلوه داد که شما نوشتید دوما احسان زمانی که یونان رفت وخواست برگردد پول رضایت نامه تیم یونانی را فقط شخص اقای زنوزی داشت که پرداخت کند وسپاهان نمی توانست ان پول رابدهد سوما امسال هم درقراداد احسان بندی بود که فقط می توانست به یک تیم خارجی برود درضمن روزی که شجاع سپاهان بود میگفت با سپاهان فوتبال راپایان می برد وبر لوگوی باشگاه وهرجای که لوگو بود بوسه میزد


جواد یزدانی 07 / 08 / 1399 20 : 25 : 09

اگه حاج دوسال پیش رفت تراکتور بخاطر این بود که سپاهان پول رضایتنامش ونداد تراکتور پول وداد واونم رفت تراکتور ..وقتی گفت تو ایران فقط برا تراکتور بازی میکنم منظورش امسال بود چون تو قراردادش قید شده .


مهرداد تراکتوری 07 / 08 / 1399 04 : 00 : 09

به تو چه ؟ احسان به حد کافی واسه تراکتور‌زحمت کشیده الانم اگه علاقه داره برگرده تیم شهرش از غیرتشه که فراموش نکرده از کجا بازیکن شده. بره بمونه ما دوسش داریم❤


تراکتور 07 / 08 / 1399 14 : 59 : 06

احسان قابل مقایسه با شجاع نیست شما خواهشا دم شروع لیگ حاشیه نساز برا تراکتور برو همون تیمای وزارتی رو پوشش بده سوگلی های پایتختو


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها