سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی:
19039
درخواستی برای تعویق دوباره لیگ فوتبال نداشتیم
06 آبان 1399
41
ایرانی
سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: توصیه ما برای تعویق لیگ همان بار اول بوده است.

روزنامه گل - با توجه به شرایط کرونا و وضعیت قرمز شهرهای مختلف، فدراسیون پزشکی ورزشی به سازمان لیگ پیشنهاد کرد مسابقات لیگ برتر فوتبال یک هفته به تعویق بیفتد.

براین اساس با اعلام تاریخ جدید مسابقات لیگ از ۱۶ آبان آغاز می‌شود اما صحبت‌هایی در این بین وجود دارد مبنی بر اینکه ممکن است دوباره مسابقات لیگ به تعویق بیفتد.

محمد اسدمسجدی سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در گفت‌وگو با فارس در این باره اظهار داشت: من در این خصوص با آقای سیف مدیر مجموعه ورزشی آزادی هم صحبت کردم و گفتم ما فقط تا تاریخ ۱۶ آبان خواستار تعویق لیگ بودیم، اگر فدراسیون فوتبال تصمیم دیگری گرفته باشد اطلاعی ندارم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به وضعیت کرونا شما از رشته یا فدراسیونی خواسته‌اید که اردوها و مسابقات خود را لغو کند؟ گفت: ما در کل به هر فدراسیونی که درخواست اردو یا مسابقه داشت، توصیه کردیم برنامه‌های خود را به تعویق بیندازد.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه داد: اگر فدراسیونی رویداد جهانی داشت توصیه کردیم مراقب انجام پروتکل‌های بهداشتی باشند اما در مجموع توصیه ما این بود با این اوج کرونا، برنامه‌ها مدتی به تعویق بیفتد.

اسد مسجدی همچنین از برگزاری نشست ستاد مبارزه با کرونادر دوشنبه هفته آینده خبر داد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها