19028
بررسی تمام گزینه‌های مدیریت پرسپولیس: از منتقد دولت تا شاخ فضای مجازی
06 آبان 1399
1545
ایرانی

روزنامه گل- تلاش‌ها برای انتخاب مدیرعامل جدید برای پرسپولیس ادامه دارد وهرکس سر رشته را از سویی می کشد. شرکت پیشکسوتان پرسپولیس با اتحاد پروین ودادکان جلو آمده و درویش را هم در آب نمک دارد.اما کیست که نداند پشت پرده آنها سعید شیرینی است و پرسپولیسی ها هم نسبت به این نام حساسیت دارند.محمد دادکان اما این اواخر یک گرد و خاک انتقادی تندی هم از شرایط اقتصادی مردم ومدیریت کشور کرده بود که عملا متوجه دولت می شد و همین انتقادات عملا شانس او را بسیار کم کرده است.

سوی دیگر میدان گرشاسبی قراردارد که حمایت طیفی عظیمی از هواداران را پشت خود دارد که با هشتگ گرشاسبی را برگردانید سراغ او رفتند.اما وزارت ورزش اگر سراغ هشتگها برود کارش به مراتب سخت تر خواهد شد چراکه کسیکه هواداران او را بیاورند و قدرتش را از فضای مجازی بگیرد از وزارت حرف شنوی نخواهد داشت.از سوی دیگر جنس حمایت از گرشاسبی از جنس حمایت انصاریرد است. هواداران آنها را مدیران دلسوز می داند اما کارنامه آنها بسیار ضعیف است.دوره مدیریت همین جناب گرشاسبی با ابهامات زیاد مواجه است از جمله نحوه هزینه کرد پاداش نایب قهرمانی در آسیا.
در جمع دیران حاضر در باشگاه رغبتی و علیپور جزو مدیران مورد اعتماد وزارت ورزش هستند وحتی رغبتی برای اعتراض به عملکرد رسول پناه استعفا هم کرد آنها شرایط باشگاه را می شناسند وحتی رغبتی نفراصلی مذاکره کننده برای قرارداد بازیکنان بوده است.اما تا پیش از این همیشه برای نفر اول بودن در باشگاه امتناع کرده.و باید دید اینبار حاضراست سکان را خودش در دست بگیرد؟ نامهای عجیب دیگری هم این وسط مطرح شده است. مثل ابراهمی شکوری که قرار گرفتنش روی صندلی دبیرکلی فدراسیون هم عجیب بود و حالا چه برسد به پرسپولیس.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها