18996
وقتی شجاع اندازه رامین رضاییان هم زرنگ نبود
05 آبان 1399
2943
ایرانی

روزنامه گل- شجاع خلیل زاده می رفت تا بعد از انتشار ویدیو توهین آمیز رسول پناه نسبت به مردم مازندران وگل محمدی تطهیر شود و جدای اش معقول جلوه کند اما بوسه شجاع بر لوگوی باشگاه الریان ناگهان داغ دل هواداران پرسپولیس را تازه کرد و معلوم شد او ته قلبش با پول بوده است. شجاع بازی سیاست را باخت و پلهای پشت سر را خراب کرد. او اندازه رامین رضاییان هم زرنگ نبود . رامین وقتی پرسپولیس را پیچاند و دست طارمی را هم گرفت و به ترکیه برد هنگام مراسم معارفه لباس پرسپولیس را پوشید به لوگو آن بوسه زد و لباس تیم ترکیه ای را دستش گرفت.

رامینبا عاقبت اندیشی می خواست زرنگی کند و راه بازگشت را باز بگذارد یا حداقل دل هواداران از رفتنش نسوزد. تجربه ثابت کرد انتخاب او هم پول بود و رفتن به اروپا هم بهانه. چون بازهم سراز تیمهای عربی در آورد.اما شجاع باهم بازی سیاست را باخت. او که به نماد غیرت در پرسپولیس تبدیل شده بود و میلیون‌ها نفر از تعصب اش روی لوگوی قرمز می گفتند هنوز به قطر نرسیده لوگوی الریان راهم بوسید تا به عامل دلشکستگی هواداران پرسپولیس تبدیل شود.دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
صدف 05 / 08 / 1399 45 : 20 : 14

قشششنگ معلومه دشمن رامین اینو نوشته.چهار تا بیسواد و خبرنگار برانکو پرست واس ما شدن نویسنده.چه طرز تعریف کردن از بازیکنه.فکر کنم نویسنده عشق شجاع از اون عکس رامین خیلی سوخت


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها