حال و روز عجیب پرسپولیسی‌ها
18980
عزا در عروسی
04 آبان 1399
1355
ایرانی
آب گل‌آلود شده و این بهترین موقعیت برای ماهی‌گیری منفعت‌طلبان است

روزنامه گل- کجای این پرسپولیس به تیمی می‌ماند که فینالیست آسیا شده است؟ بدون شک اوضاع و احوال این روزهای باشگاه پرسپولیس را می‌توان پیچیده‌ترین شرایط باشگاه دست‌کم در بیست سال گذشته توصیف کرد. پرسپولیس نزدیک به یک دهه قهرمان ایران نشد، اما به جرات می‌توان گفت در آن زمان هم اوضاع این تیم اینقدر عجیب نبود. بله؛ حتی زمانی را به یاد می‌آوریم که علی دایی اوایل لیگ چهاردهم از سمتش اخراج شد و چون این اخراج را قبول نداشت همزمان با حمید درخشان سر تمرین سرخپوشان حضور یافت. این یعنی یک تیم با دو سرمربی؛ اما آن روز هم شرایط به اندازه الان سردرگم‌کننده نبود. آن زمان بسیاری از پرسپولیسی‌ها عقیده داشتند مدیریت باشگاه و مشخصا حمیدرضا سیاسی رفتار درستی با علی دایی نداشته و عزل سرمربی تیم بدون پشتوانه منطقی صورت گرفته است. بنایراین لااقل مواضع مشخص بود، اما آیا امروز هم همینطور است؟

آیا امروز به طور قطعی می‌توان گفت صفر تا صد آنچه مهدی رسول‌پناه انجام داده غلط بوده است؟ آیا می‌توان یحیی گل‌محمدی و برخی بازیکنان زیاده‌خواه تیم را کاملا بی‌تقصیر دانست؟ آیا بازیکن حق دارد به بهانه تورم، خواهان افزایش نامتعارف قرارداد کتبی و رسمی‌اش شود؟ افشین پیروانی کجاست؟ چطور یار غار رسول‌پناه ناگهان علیه او شورید؟ کریم باقری چه کار می‌کند؟ مگر نقش او جمع کردن حواشی تیم نبود؟ پس چرا این بار این همه کم‌رمق و کم‌اثر ظاهر شد؟ شجاع خلیل‌زاده و محمد نادری کجا رفتند؟ مگر می‌توان در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا اینقدر راحت تیم را رها کرد؟

باشگاه پرسپولیس روزهای عجیبی را پشت سر می‌گذارد؛ چیزی شبیه عزا در عروسی. سردرگمی بیداد می‌کند. آب گل‌آلود شده و این بهترین موقعیت برای ماهی‌گیری منفعت‌طلبان است. هیچکس تحلیل درست و کاملی از شرایط ندارد و این شاهکار مدیریت دولتی است. پرسپولیسی‌ها با این همه صبر و زجر بار دیگر به قله آسیا نزدیک شده‌اند و می‌روند تا تنها جای خالی ویترین افتخارات‌شان را پر کنند، اما فعلا به جای خنده و جملات انگیزه‌بخش، فقط صدای داد و فریاد از اردوگاه سرخ‌ها بلند است.دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
صائب نفر 05 / 08 / 1399 58 : 07 : 12

سلام واقعا ادم میمونه که چی بگه هر چی بگی میبینی دقیقا برعکس همون داره تو تیم اتفاق میفته از لحاط بدش واقعا دیگه اینجور تیم داری نوبر به خدا کم مونده از سر ناراحتی سر به بیابون بزارم به خدا مگه یه ادم تو ایران چند تا دلخوشی داره که بگه این نشد (فوتبال) بریم سراغ یه چیز دیگه که که حالمون و خوب کنه ترو خدا ترو قران بزارید این تیم راه خودش و بره ازتمام کسایی که نزدیک باشگاهن خواهش میکنم پاتون و از روی گلوی این تیم بردارید به خدا اگه شما برید خود هوادارها این تیم و میبرن جلو (


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها