18977
ذوب‌آهن به دنبال پُرکردن جای خالی بوحمدان
04 آبان 1399
48
ایرانی
پُر کردن جای خالی حمید بوحمدان یکی از مهره‌های کلیدی ذوب‌آهن در فصل گذشته به یکی از دغدغه‌های اصلی کادر فنی این تیم تبدیل شده است.  

روزنامه گل - حمید بوحمدان هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در حالی موفق شد با دریافت رضایت‌نامه‌ از این باشگاه جدا شود که رحمان رضایی سرمربی ذوب‌آهن، جذب یک هافبک توانمند دیگر را شرط موافقت با این جدایی اعلام کرده بود. این درحالی است که رضایت‌نامه بوحمدان هفته گذشته صادر شده است ولی  تا این لحظه بازیکنی که مورد تائید کادر فنی ذوب‌آهن باشد جذب نشده است تا الان پر کردن جای خالی بوحمدان در قلب خط هافبک ذوب‌آهن یکی از دغدغه‌های اصلی رضایی برای فصل پیش رو باشد.

ذوبی‌‌ها تاکنون بازیکنی مانند مهدی مهدی‌پور، احسان پهلوان، هادی محمدی، دانیال اسماعیلی‌فر، محمد نژادمهدی، مهران درخشان‌مهر، محمدرضا عباسی و محمدباقر صادقی را از دست داده و نفراتی چون  ابوالفضل عکاشه، شهاب گردان، علی دشتی و میلاد جهانی را به خدمت گرفته است.

خبر دیگر از ذوب‌آهن اینکه سبز‌پوشان اصفهانی قرار است روز پنجشنبه در دیداری تدارکاتی به مصاف فجر شهید‌سپاسی شیراز بروند. شاگردان رحمان رضایی در هفته نخست لیگ برتر باید روز جمعه (16 آبان) در اصفهان از فولاد خوزستان پذیرایی کنند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها