18962
رسول‌پناه از سرپرستی باشگاه پرسپولیس استعفا کرد
03 آبان 1399
41
ایرانی
مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس از سمت خود کناره‌گیری کرد.  

روزنامه گل- مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از حواشی به وجود آمده با صدور بیانیه‌ای از سمت خود استعفا کرد.

متن بیانیه رسول‌پناه به این شرح است:

«مردم شریف ایران
هواداران عزیز پرسپولیس

خدمت در مقام سرپرستی باشگاه پرسپولیس افتخاری بود که نصیب من شد و در همه زمان حضور در این سمت تلاش کردم با وجود همه سختی‌ها، تحدیدها و تهدیدها، باری از روی دوش باشگاه محبوبم بردارم و امروز خوشحالم در طول حضورم توانستم از 13 پرونده مطالباتی این باشگاه، 9 پرونده را ببندم، به ویژه پرداخت مطالبات برانکو و دستیارانش که مهمترین دغدغه هواداران بود و در پایان فصل گذشته برای اولین بار بیش از 95 درصد مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کنم، املاک باشگاه را برگردانم و پرسپولیس را به خصوصی‌سازی برسانم.

امروز و پس از حاشیه‌های ایجاد شده و برای اینکه پرسپولیس محبوبم دچار مشکل نشود بار دیگر استعفای خود را اعلام می‌دارم و از این پس مثل سابق در مقام ارزشمند هواداری در کنار تیمم خواهم بود.

لازم می‌دانم از سوءتفاهمات ایجادشده برای مردم شریف، اصیل، خونگرم و میهمان‌نواز مازندران عذرخواهی کنم. از کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس برای همه تلاش‌های‌شان تشکر کرده و اگر باعث آزردگی آنها شدم پوزش بخواهم. از همه هواداران به خاطر همراهی‌شان تشکر کنم و از آنها بخواهم برای کسب قهرمانی آسیا اتحاد و همدلی خود را حفظ کنند و در کنار باشگاه بمانند.

همچنین از وزیر محترم ورزش و جوانان، اعضای محترم هیئت مدیره و همکارانم در باشگاه هم به خاطر حمایت‌ها و کمک‌های‌شان، صمیمانه سپاسگزارم.

مهدی رسول‌پناه».


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها