تن دادن به خواست شجاع و شروع یک بدعت
18901
سیامک و کنعانی هم رقم جدید می خواهند؟
30 مهر 1399
1977
ایرانی
پیش از این نوشتیم که تن دادن به خواست شجاع حلیل زاده می تواند بدعتی را در پرسپولیس به وجود آورد که در آن هر بازیکنی باشگاه را درمیانه قراردادش تحت فشار گذارد که دستمزدش بیشتر شود.

روزنامه گل - پیش از این نوشتیم که تن دادن به خواست شجاع حلیل زاده می تواند بدعتی را در پرسپولیس به وجود آورد که در آن هر بازیکنی باشگاه را درمیانه قراردادش تحت فشار گذارد که دستمزدش بیشتر شود. در آن مقطع اما این نقد با واکنشهای تندی مواجه شد که به دنبال برهم زدن رابطه شجاع و باشگاه هستید و یا این حق شجاع است که بیشتر بگیرد و مگر چند بار فینال آسیا داریم و می شود از پول فینال آسیا دستمزد او را داد. اما خیلی زودتر از آنچه انتظارش را می کشیدیم پیش بینی ما جامع عمل پوشید سیامک نعمتی و کنعانی زادگان سرتمرین حاضرنمی شوند و به جای آن سیامک راهی باشگاه شد تادرخواستهای جدید مطرح کند.او مقابل باشگاه ابتدا از بخشش 30 درصد مطالبات قدیم گفت اما گلایه کرد که چرا موضوع اعلام نشده وگفت قول گرفته تا موضوع را حل کنند. موضوع را حل کنند برای بازیکنی که قرارداد دارد و عدد قرارداد هم مشخص است لابد به معنی افزایش آن است.بدون شک این چرخه در مورد دیگران هم ادامه خواهد داشت. ودر سالهای آینده هم دستاویزی برای بازیکنان است تا قرارداد خود را به نسبت خریدهای جدید تغییر دهند.دیدگاه های کاربران (3 دیدگاه)
محمد 30 / 07 / 1399 30 : 23 : 20

هرکی ناراحت ميتونه بره اونجايی که رفاهیات بیشتری است


بابک سهیلی 30 / 07 / 1399 27 : 48 : 13

مگه شما الان خدمات و اجناستون رو به قیمت پارسال میفروشید ؟؟؟


امیررضا 30 / 07 / 1399 20 : 41 : 11

خوب عزیزم الان اضافه نکنه فصل بعد که قراردادش تمام میشه قیمت رو بالا میبره .یه حرفی بزنید وقتی میخونیم فکر نکنیم دارید حمایت از باند وعده پناه و اون احمق رغبتی میکنید .


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها