18900
برای رسول پناه که یکبار حرف حسابی زده بود؛ اما جرات نکرد پای حرفش بماند
30 مهر 1399
1571
ایرانی
در فایل صوتی منتشر شده از رسول پناه نکته های جالبی وجود دارد.

روزنامه گل - در فایل صوتی منتشر شده از رسول پناه نکته های جالبی وجود دارد. از جمله اینکه آقای مدیرعامل از معدود دفعاتی است که دارد حرف حسابی و منطقی می زند چون به خیالش حرفها در قالب مصاحبه نیست. او در چنین شرایطی قرار نیست نقش بازی کند و اینبار آنچه در دل دارد را می گوید.او از ستاره های محبوب که هواداران عاشقشان هستند و اصرار دارند که به هر قیمتی حفظ شوند انتقاد می کند که بوی کباب 2 میلیون دلاری شنیده اند و به دنبال بالا بردن قراردادهای خود هستند.

البته که اذبیات جناب مدیر چندان مناسب هم نیست اما تظلم خواهی او مقابل زیاده خواهی برخی نوعی احساس همدردی را درمخاطب به وجود می آورد و شاید آن هواداری که چشم بسته از بازیکن حمایت می کند راهم به فکر فرو برد .اما اتفاق عجیب که بار دیگر نشان داد او آن مدیری مقتدری نیست که پرسپولیس بتواند روی آن حساب کند آنجایی بود که فایل صوتی اش را تکذیب کرد و گفت جملاتش دراین فایل دستکاری شده. و این درحالیست که خبرنگاران درآن جمع حرفهای او را شنیده اند. شاید اگر رسول پناه مدیر مقتدری بود لااقل اینبار که سحوا حرفهای دلش منتشر شده لااقل پای آن می ماند تا هوادار هم با درد دلهای او بیشتر آشنا شود.دیدگاه های کاربران (3 دیدگاه)
زمانی 01 / 08 / 1399 52 : 38 : 08

سحوا


یوسف 30 / 07 / 1399 40 : 09 : 21

اولا مدیری که جایی مدیر بزرگتر نباد نباید ازش انتظار بیشتر داشت وزیر ورزش تا دید پاداش اسیایی داره میاد سریع اقای گرشاسبی رو انداخت بیرون وعرب رو اورد بعد این وعده پناه رو اورده اینا همش بازی سیاسی که با فوتبال ما عجین شده هیچکسم نمیتونه کاری کنه فقط باید دیدو تماشا کرد


محمد اعظمی 30 / 07 / 1399 44 : 00 : 09

از رسانه و روزنامه نگار و یا ژورنالیست خیلی بعید به نظر می رسد که غلط املایی داشته باشد، سهوا صحیح است سحوا چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها