اگر این روز غبارآلود تمام شد
18887
لااقل ادعا تعصب نکنید
29 مهر 1399
312
ایرانی
انصافا بعد از تمام شدن این «گردنه‌بگیری»، دیگر ادعای تعصب نکنید

روزنامه گل- فوتبال حرفه‌ای شده؛ بنابراین طبیعی است که امثال شجاع خلیل‌زاده، محمد نادری و محمدحسین کنعانی‌زادگان که بازیکنان بدی هم نیستند، در ازای خدمات‌شان خواهان دریافت دستمزد بیشتر باشند. آنها قصد دارند تا جایی که می‌توانند باشگاه پرسپولیس را تحت فشار قرار بدهند و بیشترین قرارداد ممکن را ببندند. هزار و یک استدلال منطقی هم دارند که نشان می‌دهد حق با آنهاست؛ از افزایش تورم تا اینکه با تیم نتایج خوبی گرفته‌اند و اینکه دستمزدشان باید همردیف سایر بازیکنان مهم لیگ برتر باشد. همه اینها سر جای خودش، اما انصافا بعد از تمام شدن این «گردنه‌بگیری»، دیگر ادعای تعصب نکنید.

تعصب وزن دارد، هزینه دارد، تاوان دارد. کسی که ادعای وفاداری می‌کند باید بهایش را بپردازد. اگر لازم شد از بقیه کمتر پول بگیرد، ببخشید، سخت‌گیر نباشد و کنار بیاید. اگر قرار است شما تا جایی که می‌توانی از باشگاه پول بگیری، این نهایتا یک رابطه کارمند- کارفرمایی ساده است. اصلا شما بهترین کارمندان دنیا، اما دیگر احساس در این رابطه جایی ندارد و نباید در موردش حرف زد. یک نفر کار می‌کند و معادلش پول می‌گیرد؛ عاطفه و عشق کجای این داستان است؟ دلبستگی به مردم چه نقشی دارد؟ در این شرایط بوسیدن لوگو و کارهایی شبیه آن، به عوامفریبی بیشتر شباهت دارد. کاش همه جدایی‌طلب‌ها بمانند، اما دیگر حرفی از تعصب نزنند.

صد البته همین عزیزانی که الان سر عدد و رقم چک و چانه می‌زنند و به پیشنهاد رقبا (اعم از باشگاه‌های عربی یا حتی رقیب سنتی) چنگ می‌اندازند، به وقتش با اتکا به فراموشکاری همین مردم، دوباره تبدیل به اساطیر گذشت و فداکاری خواهند شد. این کنعانی‌زادگانی که سر تمرین پرسپولیس نمی‌رود، همان عزیزی است که هواداران به خاطر تخفیف ندادنش به استقلال از او اسطوره ساخته بودند!دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
سامی 01 / 08 / 1399 43 : 15 : 05

سایتتون خیلی بو ضعیفه اصلا در حد روزنامه گل نیس


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها