18796
چرا افشین سکوت را نمی‌شکند؟
27 مهر 1399
1595
ایرانی
گره ماجرا به دست خود پیروانی باز می شود. 

گره ماجرا به دست خود پیروانی باز می شود. اینکه چه اتفاقی افتده که بزرگترین حامی اش مهرداد میناوند گفته او عوض شده وحتی پیروانی ر آنفالو می کند و علی کریمی هم با طعنه از تعصب او می گوید. اتفاقی که هواداران پرسپولیس را برسر دوراهی ماندن کنار او یا حمایت از علی کریمی قرار می دهد.

 پیروانی که فراز و فرودهای عجیبی در پرسپولیس داشته و بارها بعنوان دستیار،مدیر و حتی سرمربی هم کنار این تیم بوده است و به واسطه حملات تند و تیزش به برخی افراد مثل قلعه نویی حود را حسابی بعنوان یک پرسپولیسی دو آتشه مطرح کرده است اما پشت پرده چه خبر است که کریمی و میناوند اینگونه از او روی برگردانده اند؟ کسیکه بعد از یک حکم محرومیت عجیب در کنار تیم ملی برای بازگشت تلاش بسیار کرد و حالا امین طیف گسترده ای از پرسپولیسی هاست. او چه می کند و پشت پرده چه خبر است؟ نکند جنس پرسپولیسی بودن او هم مثل محمد حسن انصاریفرد باشد که بعنوان مدیرعامل پرسپولیسی و متعصب معروف شد اما وقتی رفت تازه مشخص شد کت و شلوار تنش هم داستان دارد.شاید وقت آن رسیده افشین خودش سکوت را بشکند و داستان را باز کند. صرف اینکه طرف مقابل علی کریمی است و با به بهانه آرامش نمی شود از موضوع گذشت.دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
علی 28 / 07 / 1399 02 : 36 : 05

اقا شما چشم دیدن ارامش در پرسپولیس ندارین چکار دارین که دارین تفرقه میندازین سرپرست تیم هست خودش میداند که الان تیمش به ارامش نیاز دارد شما لازم نیست کاسه داغ تر از اش باشید لطفا


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها