18734
فاضلی: امیدوارم پاسخگوی اعتماد مدیران نساجی باشم/ تیمی یکدست و قوی می‌سازیم
23 مهر 1399
44
ایرانی
سرمربی تیم فوتبال نساجی تأکید کرد، با کمک همکارانش یک تیم قوی و همدل را برای مسابقات فصل آینده آماده و نتایج خوبی کسب خواهند کرد.  

وحید فاضلی درباره شرایط آماده‌سازی نساجی اظهار داشت: در حال حاضر اردوی یک هفته‌ای‌مان را در کیش  برپا و سه بازی دوستانه برنامه‌ریزی کردیم. شرایط خوبی در اردو داریم. با توجه به اینکه آشنایی خوبی از بازیکنان دارم ان‌شاءالله برای لیگ برتر تیم یکدست و قوی را تشکیل می‌دهیم.

وی ادامه داد: جا دارد از محمود فکری تشکر کنم. من چندین سال در کنار او کار کردم و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. همچنین از مالک و مدیرعامل باشگاه هم تشکر می‌کنم که به بنده اعتماد کردند. امیدوارم پاسخگوی اعتماد آنها باشم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی افزود: یک صحبتی هم با هواداران پرشور نساجی دارم. ما در این فصل تغییرات زیادی در نفرات‌مان داشتیم و قطعاً هماهنگی تیم ما زمان‌بر خواهد بود، اما با بازیکنانی که در اختیار داریم و کمک همکارانم تمام سعی و تلاش‌مان را انجام خواهیم داد که نتایجی درخور باشگاه را کسب کنیم و هواداران یک نساجی قوی و همدل را در مسابقات خواهند دید. 

فاضلی درباره قرعه‌کشی مسابقات لیگ برتر تصریح کرد: برای ما فرقی نمی‌کرد که برنامه بازی‌های‌مان چگونه باشد. به‌هرحال برای تیمی که می‌خواهد از ابتدای مسابقات قوی کار کند قرعه‌کشی مسابقات اهمیتی ندارد و از شروع مسابقات باید باقدرت و بابرنامه کار کنیم. 

وی در مورد این موضوع که فدراسیون فوتبال اعلام کرده است تمام سرمربیان لیگ برتری باید دارای مدرک حرفه‌ای مربیگری باشند، گفت: قانون خوبی است، اما فکر می‌کنم 70 درصد مربیان لیگ برتری مدرک حرفه‌ای را نداشته باشند و باید راهکاری برای این موضوع اندیشه شود. 

فاضلی در پایان راجع به انتخاب دستیارانش گفت: رضا حسن‌زاده و حمید فرزانه به کادر فنی ما اضافه شدند و بقیه نفرات هم از سال گذشته در کنار ما حضور دارند. قرار است ایمان مبعلی هم به کادر فنی ما اضافه شود. 

تسنیم


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها