سئوال از شجاع خلیل زاده
18731
اندازه بقیه بگیرم با پول بیشتر بگیرم چه فرقی دارد؟
23 مهر 1399
1280
ایرانی
شجاع خلیل زاده مدعی شده که پول اضافه ای نخواسته و مسولان باشگاه و برخی رسانه ها را به انتشار اخبار جعلی متهم کرده است.

روزنامه گل - شجاع خلیل زاده مدعی شده که پول اضافه ای نخواسته و مسولان باشگاه و برخی رسانه ها را به انتشار اخبار جعلی متهم کرده است. اما او در همین استوری می گوید تنها خواسته او این است که عدد قراردادش مثل سایر بازیکنان باشد.خب سوال این است گه این یعنی چی؟ اصلا کاری به این نداریم که شجاع مدافع قابلی است و بازیکن ارزشمند برای پرسپولیس که باید حفظ شود واینکه باشگاه زیر بار خواست او برود یا نرود. موضوع ما فقط تحلیل ادعاهای شجاع است و برسی لغت به لغت متنی که منتشر کرده است.

اینکه نمی خواهم پول بیشتر بگیرم اما اندازه بقیه بگیرم یعنی چه؟ او دوساله قرارداد دارد و عدد مشخصی هم در قراردادش ثبت شده است که حتما در روز عقد قرارداد عدد مورد تایید شجاع هم بوده است. حالا اگر پرسپولیس به بازیکنان جدیدش قرارداد سنگین تری بسته است و شجاع هم همان عدد را می خواهد این معنی اش همان افزایش دستمزد است که او طلب کرده. و درواقع پول بیشتر از عدد ثبت شده در قرارداد. این یعنی اگر سال بعد هم بازیکن جدید به پرسپولیس آمده و عدد بیشتری گرفت شجاع ممکن است بخواهد اندازه او هم بگیرد. اصلا مگر می شود در یک تیم همه بازیکنان یک عدد را بگیرند.در بارسلونا آیا همه اندازه مسی می گیرند؟ یا با هر خریدی دریافتی ها به اندازه او آپدیت می شود؟دیدگاه های کاربران (4 دیدگاه)
هومن 23 / 07 / 1399 07 : 44 : 22

اينكه دستمزد شجاع چقدره و خواستار افزايش مبلغ شده به نظرم يك موضوع داخلى است و بايد درون خانواده پرسپوليس حل بشه در ضمن من هم فكر ميكنم غير منطقى نباشه اگر بخواد قراردادش رو بيشتر كنه.


داود 23 / 07 / 1399 21 : 19 : 17

با مبلغ پایین و مفت بازی کنه چی بنظرتون فرقی داره مثلا الان واسه کی دل میسوزونین هر کس با این مردم بازی کنه مطمعن باشه آه هوادار گریبانش رو میگیره مطمعن باشه


محمد 23 / 07 / 1399 54 : 15 : 11

حق داره چون زحمت زیادی کشیده


موسی 23 / 07 / 1399 10 : 28 : 09

فرض کن باشگاه تن به این خواسته شجاع نداد و شجاع با دریافتی خیلی بالاتر رفت قطر؟ کی ضرر میکنه شجاع یا باشگاه؟ هم هوادار هم باشگاه هم شما رسانه ها خوب می‌فهمیم حرف شجاع چیه؟ اصلا ته این تجزیه تحلیل ها میرسیم به اینکه شجاع درخواست افزایش دست مزد داده چیزی عوض میشه؟ مهم حفظ شجاعه و اینکه قبول کنیم بالاترین دستمزد حق شجاعست


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها