وقتی جواب تلفن سرپرست پرسپولیس را نمی‌دهند
18713
افشین، نادری و انصاری؛ کلید اسرار!
22 مهر 1399
2778
ایرانی
وقتی پیروانی محمد انصاری را سر می‌دواند، جوان 24 ساله‌ای مثل نادری هم باید پیروانی را سر بدواند. این رسم روزگار است

روزنامه گل- رسول بهروش

روز سه‌شنبه دو خبر با محوریت افشین پیروانی منتشر شد؛ خبر اول اینکه محمد نادری جواب تلفن او را نمی‌دهد و خبر دوم اینکه او به محمد انصاری گفته فعلا سر تمرینات حاضر نشو! قشنگ انگار داریم «کلید اسرار» نگاه می‌کنیم؛ نزدیک‌ترین مصداق از ضرب‌المثل «از هر دست بدهی، از همان دست می‌گیری.» هم انصاری و هم نادری در یک پست بازی می‌کنند. هر دو دفاع چپ هستند. فرق‌شان با هم فقط در این است که یکی در صحت و سلامتی به سر می‌برد و دیگری با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند. تفاوت رفتار مدیران و مربیان پرسپولیس هم با این دو نفر دقیقا ریشه در همین مساله دارد؛ از سالم نازکشی می‌کنند، اما کسی را که سلامتش را برای تیم گذاشته، می‌رنجانند، به هیچ می‌گیرند.

اینکه محمد انصاری چقدر توانایی فنی دارد، یک بحث دیگر است. به علاوه مسلما او هم در زمان سلامتی‌اش قرارداد درشت بسته و باشگاه را برای بالا بردن عدد دستمزدش تحت فشار قرار داده است. انصاری همان بازیکنی است که از مذاکره با زنوزی و تراکتور به عنوان اهرم فشار علیه باشگاه پرسپولیس استفاده کرد. همه اینها سر جای خودشان درست؛ اما به هر حال او در لباس سرخ باقی ماند و همین جا برای دومین بار رباط پاره کرد. عرف فوتبال دنیا هم می‌گوید شما هرگز نباید بازیکن را در زمان مصدومیت از لیست خارج کنی. کسی که جانش را برای کمک به باشگاه گذاشته، حق دارد در کمال آرامش بهبود بیابد و سر فرصت، اگر کادرفنی نیازی به او نداشت، دنبال یک تیم دیگر برود. آیا الان رفتار باشگاه پرسپولیس با انصاری به همین شکل است؟

وقتی پیروانی محمد انصاری را سر می‌دواند، جوان 24 ساله‌ای مثل نادری هم باید پیروانی را سر بدواند. این رسم رزگار است. خانه پرش این است که نادری در تیم بماند و بعد که به خاطر پرسپولیس رباط صلیبی پاره کرد، شماره افشین‌خان روی گوشی‌اش بیفتد: «فعلا سر تمرین نیا.» او چنین روزی را می‌بیند، پس به پیشنهادهای دیگر و شاید دستمزدهای بالاتر فکر می‌کند. به همین راحتی!دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
پرسپولیسی 24 / 07 / 1399 25 : 22 : 06

زیادچاخان نگید باشگاه بانادری صحبت کرده وتمام نمیدونم چی گیرتون میاد ازاین اراجیف


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها