18672
سئوال از یحیی: پول برانکو را می‌دادند با چی خرید می‌کردند؟
21 مهر 1399
125
ایرانی

روزنامه گل - یحیی گل محمدی به شدت به باشگاه تاخته که چرا اینقدر پول برانکو را به دست آویزی برای برهم زدن تمرکز تیمش تبدیل کرده و هر وقت سراغ پول را می گیرد آنها می گویند باید پول برانکو را بدهند. اما این داستان هم مثل داستان مرغ و تخم مرغ شده است.

بالاخره اولویت پولی که به باشگاه پرسپولیس می رسد باید چه چیزی باشد. تیم مهمتر است یا برانکو؟ سال پیش عرب تیم را انتخاب کرد و پول برانکو را لحظه آخر خرج خریدها و تمدیدی ها کرد.

رسول پناه هم قبل از بازی‌های آسیایی همین تصمیم را گرفت و درحالیکه پول بیرانوند رسیده بود آن را به بشارداد و خرج خریدهای جدید کرد.

حالا یحیی گل محمدی هم باید به این سئوال جواب بدهد که اگر این پول به جای خرید عیسی ال کثیرو سرلک و آقایی به برانکو پرداخت می شد او با چه بازیکنی به قطر می رفت و فینالیست آسیا می شد . آنهم در شرایطی که علیپور و ترابی هم رفته بودند.دیدگاه های کاربران (2 دیدگاه)
باربد 21 / 07 / 1399 37 : 36 : 21

جوابش واضحه. هردوش رو باید بدن. پولدارترین تیم کشور چرا همیشه باید بین بد و بدتر انتخاب کنه؟!


Kooroshanzan 21 / 07 / 1399 18 : 45 : 15

درآمد میلیاردی پرسپولیس چکارش کردن یاخرج تیم سوگلیش کردن هشت ساله ی جام پلاستیکی هم نتونسته بیگیره ی سوال ازشمادارم لطفاً جوابم بدیددومیلیون وپانصدهزاردلاردوسال قبل درآمدباشگاه پرسپولیس ازلیگ قهرمانان کجا رفته لطفاً اصل ماجرا بگید لطفاً


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها