وقتی با محمد انصاری بد تا می‌کنند
18649
چرا ترابی نباید برود؟
20 مهر 1399
1003
ایرانی
آنها می‌دانند که تا وقتی سر پا هستند ارج و قرب دارند و فردا روزی اگر دچار مصدومیت شوند، مدیران باشگاه برای‌شان تره هم خرد نخواهند کرد

روزنامه گل- یک عرف محکم در فوتبال حرفه‌ای دنیا می‌گوید یک بازیکن را هر زمانی می‌توان در لیست مازاد قرار داد، غیر از وقتی که او به خاطر تیم با مصدومیت شدید مواجه شده است. اصلا در بسیاری از نقاط جهان، قرارداد بازیکنان مصدوم به طور خودکار تمدید می‌شود. با این همه اما از پرسپولیس خبر می‌رسد مسوولان این باشگاه به محمد انصاری اعلام کرده‌اند باید جدا شود و تیم بعدی‌اش را هر چه زودتر معرفی کند. انصاری فصل گذشته برای دومین بار در لباس پرسپولیس دچار پارگی رباط صلیبی شد و حالا دوران نقاهتش را پشت سر می‌گذارد. با این حال گویا او از حضور در تمرینات منع شده است.

صد البته حق کادرفنی و مدیریتی باشگاه است که بازیکنان مورد نظرشان را انتخاب کنند و با آنها جلو بروند، اما همانطور که گفتیم معمولا حرمت بازیکنان مصدوم نگه داشته می‌شود و باشگاه انها را در دوران مصدومیت به حال خودشان رها نمی‌کند. در این مورد، فارغ از اینکه انصاری به درد پرسپولیس می‌خورد یا نه، به نظر می‌رسد در حق او اجحاف شد و این اتفاق تلخی بود. در عین حال بررسی آنچه بر این بازیکن گذشت، نشان می‌دهد چرا امثال مهدی ترابی تیم را در یک بزنگاه مهم ترک می‌کنند و دنبال پول بیشتر می‌روند. آنها می‌دانند که تا وقتی سر پا هستند ارج و قرب دارند و فردا روزی اگر دچار مصدومیت شوند، مدیران باشگاه برای‌شان تره هم خرد نخواهند کرد. در نتیجه ترجیح می‌دهند دنبال پول بروند و آینده‌شان را تضمین کنند؛ آینده‌ای که در آن محتاج کسی نخواهند بود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها