ماموریت سردار در یک دهه آینده
18617
به اندازه نکو بازی کن، رکورد دایی را بشکن!
19 مهر 1399
144
ایرانی
آمار نشان می‌دهد اگر سردار به اندازه جواد نکونام در تیم ملی بازی کند (۱۵۱ مسابقه) از رکورد گل‌های ملی علی دایی عبور خواهد کرد

روزنامه گل- چهره ویژه بازی دوستانه ایران و ازبکستان، سردار آزمون بود؛ مهاجم سرحال و آماده تیم ملی کشورمان که روزگار خوبی را در روسیه پشت‌سر می‌گذارد. البته نزدیک بود آزمون به‌دلیل آسیب‌دیدگی حضور در این مسابقه را از دست بدهد، اما خوشبختانه چنین اتفاقی رخ نداد و او در اولین بازی عصر اسکوچیچ حاضر شد. آزمون با تقلا و دوندگی در خط حمله تیم ملی، صاحب موقعیت‌های متعدد گلزنی شد که سرانجام یکی از آنها را از روی یک شوت راه دور به گل تبدیل کرد.

این سی‌وسومین گل سردار آزمون در بازی ملی شماره ۵۱ او بود. این آمار در حالی برای آزمون به ثبت رسیده که او تنها ۲۵ سال دارد و منتقدان امید بسیار زیادی دارند سردار حداقل برای یک دهه آینده نفر اول خط حمله تیم ملی کشورمان باقی بماند. در شرایطی که رکورد ۱۰۹ گل زده علی دایی در مسابقات ملی به شدت از سوی کریس رونالدو تهدید می‌شود و با قاطعیت می‌توان گفت ستاره پرتغالی از این عدد عبور خواهد کرد، می‌توانیم امیدوار باشیم سال‌ها بعد همین سردار آزمون این رکورد را به نام فوتبال ایران برگرداند. آمار نشان می‌دهد اگر سردار به اندازه جواد نکونام در تیم ملی بازی کند (۱۵۱ مسابقه) از رکورد گل‌های ملی علی دایی عبور خواهد کرد. این همه اما، حرف‌های بعد است. در حال حاضر امیدواری ما به این است که شم گلزنی بالای سردار در دو بازی رسمی برابر عراق و بحرین به کار بیاید و گره صعود تیم ملی به مرحله بعد مقدماتی جام‌جهانی را باز کند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها