نقدی بر آخرین مصاحبه رسول‌پناه
18616
«نمی‌توانم» یعنی چه؟
19 مهر 1399
1096
ایرانی
او در مورد پرداخت طلب برانکو به موانع نقل و انتقال پول اشاره می‌کند و حتی تحریم‌هایی را شاهد می‌گیرد که از همین شنبه اعمال شده است!

روزنامه گل- اول به این نکنه اشاره کنیم که زیرکی مهدی رسول‌پناه در عقد قرارداد با بازیکنان جدید پرسپولیس پیش از بسته شدن پنجره‌های نقل‌وانتقالاتی، یک ترفند موثر و هوشمندانه بود که نقش مهمی در فینالیست شدن پرسپولیس ایفا کرد. بازیکنان جدید بسیار به کار آمدند و این همان نقصانی بود که گریبان استقلال را گرفت. بنابراین مخصوصا حالا که روشن شده اقدام سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس شبهه قانونی نداشته، باید از سیاست او به نیکی یاد کرد. در عین حال اما بر آخرین مصاحبه رسول‌پناه نقدهای جدی وارد است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در اظهارات اخیرش فوجی از «نمی‌توانیم»ها را تحویل هواداران داده است. او در مورد پرداخت طلب برانکو به موانع نقل و انتقال پول اشاره می‌کند و حتی تحریم‌هایی را شاهد می‌گیرد که از همین شنبه اعمال شده است! این در حالی است که رسول‌پناه از حدود هفت ماه پیش به نفر اول باشگاه پرسپولیس تبدیل شده و قدرت در اختیار او بوده است. حتما در این مدت امکان پرداخت پول برانکو وجود داشت. رسول‌پناه در مورد شجاع خلیل‌زاده هم روی عدم افزایش رقم قرارداد او تاکید می‌کند. این مساله ممکن است از نظر مدیریتی کاملا موجه و مدبرانه باشد، اما طرح آن در فضای علنی و رسانه‌های رسمی چندان هوشمندانه به نظر نمی‌رسد و باعث رویارویی بازیکن و باشگاه خواهد شد. این مسایل باید در فضای دربسته حل و فصل شوند.

بخش‌های دیگر مصاحبه رسول‌پناه هم تکرار کلیشه‌های سایر مدیران سرخابی در سال‌های اخیر است؛ مسایلی از این دست که باشگاه را با فلان عدد بدهی تحویل گرفتیم یا بدهی‌ها مال فصول و مدیران گذشته است. بارها گفته شده که وقتی یک نفر با علم به این شرایط و مشکلات مسوولیت کار را بر عهده می‌گیرد، دیگر حق غرولند ندارد و باید توانش را معطوف به بهبود وضعیت کند. به مردم مربوط نیست که شما چقدر گرفتار هستید. آنها تا خرخره درگیر مشکلات روزمره خودشان هستند. بنابراین وقتی منصب را به دست آوردید و از رهگذر آن به شهرت رسیدید، دیگر وقت تلاش برای حل مسایل است، نه درد دل کردن با افکار عمومی.دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
ارام صفایی 20 / 07 / 1399 10 : 04 : 08

برادر من دندانپزشک متخصص است و اصلا اهل فوتبال و مث من طرفدار پرسپولیس نیست ولی به محض اینکه تصویر رسول پناه را در مطبوعات و فضای مجازی دید با من تماس گرفت و گفت این فرد دروغگوی بزرگی است که هزاران وعده و وعید میدهد و مثل هنرپیشه ها براحتی فیلم بازی میکند حتی من که دوست و همکارش هستم مدتی گول وعده و وعید های این فرد را خوردم . چرا اورا مدیر عامل تیم مورد علاقه تو گذاشته اند که موجب تعجب شدید برادرم شده بود ! من هم در جواب گفتم دقیقا بخاطر همین خصوصیات رسول پناه اورا مدیر عامل دروغ و وعده کرده اند آدم سالم و درست و فوتبالی در این پست ها جایی ندارند


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها