رسول پناه لو داد
18609
شجاع پول بیشتری می‌خواهد
19 مهر 1399
171
ایرانی
سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد مدافع ملی پوش این تیم درخواست مالی بیشتری دارد.

روزنامه گل- رسول پناه در توصیح شرایط قرارداد بازیکنان تلویحا لو داد که اصرار شجاع برای تمدید قرارداد بالا بردن دستمزدش برای دوسال پیش روست . و درحالیکه شجاع شمشیر را از رو بسته او هم حاضر نیست به خولست شجاع تن بدهد .با این بهانه که اختیار دست او نیست :«جذب بازیکن جدید تمام شده اما بازیکنان قبلی تیم همه با پرسپولیس قرارداد دارند. به صورت مثال شجاع خلیل زاده دو سال دیگر با ما قرارداد دارد. افزایش مبلغ قرارداد وی در حوزه اختیارات من نیست بلکه باید به هیات مدیره برود و اگر بدون موافقت هیات مدیره بخواهیم قراردادها را دستکاری کنیم، داستان می شود. قرارداد قابل احترام است اما من قبول دارم زمانی که شجاع با پرسپولیس قرارداد بست، ارزش دلار پایین بود و اکنون ارزش قرارداد خلیل زاده کم شده است.»

او آب پاکی را روی دست شجاع می ریزد که اگر پول او را بیشتر کند صدای بازیکنان دیگر هم در می آید:« قبول دارم هزینه بازیکنان بالا است اما ما هم تا حدی توانایی داریم و باید دخل و خرجمان به هم بخواند. پرسپولیس به این دلیل به مشکل می خورد که هزینه و درآمدش به هم نمی خورد. باید طبق قانون عمل کنیم و اگر می خواهیم قرارداد بازیکن را افزایش بدهیم باید از هیات مدیره مصوبه گرفته و منابع لازم را هم ایجاد کنیم. اگر فقط برای یک بازیکن چنین کاری انجام بدهیم صدای بازیکن دیگر بلند می شود و تمرکز تیم به هم می خورد.»

با این کدها که رسول پناه داد حالا دعوای او و شجاع وارد فاز جدید می شود چون شجاع اصرار داشت که مدت زمان قراردادش را هم می خواهد اضافه کند وشاید به این بهانه رقمش افزایش پیداکند اما حالا رسول پناه تلویحا می گوید حاضر نیست با این مدافع بالای 30 سال 6 ساله تمدید کند.اتفاقی که می تواند باعث شود شجاع بندجدایی را فعال کرده وپیشنهادها خارجی را قبلو کند .اتفاقی که تاوان سنگینی برای رسول پناه خواهد داشت.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها