پراشتباه در زمین، حاشیه‌ساز بیرون از زمین
18267
کسی از جدایی او ناراحت می‌شود؟
07 مهر 1399
125
ایرانی
جالب اینکه حالا چشمی از قطر برنگشته و شایعاتی در مورد جدایی او به گوش می‌رسد؛ اما آیا کسی بابت رفتن این بازیکن از استقلال ناراحت خواهد شد؟

روزنامه گل- چند نسل باید در استقلال عوض شود، چند مربی باید بیایند و بروند و چقدر امتیاز و موقعیت باید از دست برود تا بالاخره روشن شود روزبه چشمی مدافع میانی نیست و بهتر است در خط هافبک به میدان برود؟ شگفت‌انگیز است که او به‌طور پیاپی در همین پست مورد اعتماد مربیان متعدد داخلی و خارجی قرار می‌گیرد و البته همیشه هم هزینه به تیم تحمیل می‌کند، اما این قصه متوقف نمی‌شود. دشوار است که تصور کنیم هم کارلوس کی‌روش و هم شفر و استراماچونی و مجیدی و مطلق اشتباه کرده‌اند. بنابراین حتما تحلیل خطا از ناحیه منتقدان چشمی است. هر چه هست اما اتفاقاتی از جنس اشتباه روزبه سر گل دوم پاختاکور، مطلقا غیرقابل جبران و کمرشکن است. بدون آن گل شاید مسیر بازی عوض می‌شد. به هر حال حریف ازبک 2 بازی بیشتر انجام داده بود و به‌تدریج خسته می‌شد. جالب اینکه حالا چشمی از قطر برنگشته و شایعاتی در مورد جدایی او به گوش می‌رسد؛ اما آیا کسی بابت رفتن این بازیکن از استقلال ناراحت خواهد شد؟دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
666666 09 / 07 / 1399 26 : 26 : 05

من به عنوان یه پرسپولیسی واقعا از رفتنش ناراحتم.امیدوارم بمونه.بنظرم استقلالیا بریزن جلوی باشگاه شیشه هاشو خورد کنن تا روزبه بمونه


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها