وقتی ژاوی مجانی برایت تبلیغ می‌کند
18195
پرسپولیس و مزد جنگیدن
05 مهر 1399
128
ایرانی
. ژاوی به چشم دید که قرمزها با چه اراده استواری به فینال لیگ قهرمانان رسیدند؛ بنابراین برای این تیم در قلبش جایگاهی ویژه قائل است

روزنامه گل- پرسپولیس در این سال‌ها بخشی از بهترین روزگارش را پشت سر گذاشته و موفقیت‌های فراوان داخلی به دست آورده است. آنها در میادین بین‌المللی هم نسبتا موفق بوده‌اند و یک نوبت صعود به فینال و یک مرتبه پیشروی تا نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان را تجربه کرده‌اند. در این میان به ویژه حماسه فینالیست شدن پرسپولیس با پنجره‌های بسته و تعداد محدودی بازیکن، به یکی از قاب‌های درخشان و ماندگار تاریخ این باشگاه تبدیل شد. این همان اتفاق بزرگی است که باعث می‌شود چهره نامداری مثل ژاوی هرناندس در نشست خبری پیش از مسابقه سرخپوشان با السد به تمجید ویژه از تیم ایرانی بپردازد: «پرسپولیس بهترین تیم ایران است. آنها پرشورترین تیمی هستند که من دیده‌ام. بازی ما با پرسپولیس حکم فینال را دارد.»

اگر امروز ژاوی هرناندس اسطوره‌ای به شکل رایگان در حال تبلیغ برای پرسپولیس است، تیم ایرانی مزد جنگیدن دو سال قبلش را می‌گیرد. ژاوی به چشم دید که قرمزها با چه اراده استواری به فینال لیگ قهرمانان رسیدند؛ بنابراین برای این تیم در قلبش جایگاهی ویژه قائل است و ابایی هم از طرح این موضوع ندارد. جنگجوها و آنان که ناامید نمی‌شوند، همیشه برای دیگران عزیز و محترم هستند. این همان حسی است که ستاره اسپانیانیی جهان فوتبال نسبت به پرسپولیس دارد. امروز هم سرخپوشان باید به او ثابت کنند که در اشتباه نبوده است. این نسل از پرسپولیس هم باید طوری بجنگد که برای آینده باشگاه عزت و احترام بخرد. کتاب تاریخ باز است؛ خودت سرنوشتت را در آن بنویس!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها