علیرضا اکبرپور: زمان را از دست ندهیم، نوری با ریال نمی‌آید!
18171
نامجو می‌تواند مدعی نشستن روی نیمکت استقلال باشد
05 مهر 1399
49
ایرانی
علیرضا اکبرپور پیشکسوت استقلال تهران ضمن تمجید از عملکرد مجید نامجومطلق در بازی مقابل الاهلی عربستان معتقد است آبی پوشان در بازی برابر پاختاکور ازبکستان هم می‌توانند به پیروزی دست پیدا کنند.

روزنامه گل - علیرضا اکبرپور پیشکسوت استقلال تهران ضمن تمجید از عملکرد مجید نامجومطلق در بازی مقابل الاهلی عربستان معتقد است آبی پوشان در بازی برابر پاختاکور ازبکستان هم می‌توانند به پیروزی دست پیدا کنند. مشروح گفتگوی اکبرپور با گل که تمایل دارد استقلال و پرسپولیس تا فینال لیگ قهرمانان با یکدیگر رو به رو نشوند را در ادامه می‌خوانید:

استقلال برد خوبی را مقابل الاهلی عربستان بدست آورد؟

استقلال در این بازی عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست بعد از مدتها یک برد دلنشین را کسب کند .استقلال در این بازی در همان نیمه اول کار حریف را تمام کرد وتوانست به مرحله بعدی صعود کند.

عملکرد نامجو مطلق را در این 2 بازی چطور دیدید؟

جا دارد به ایشان تبریک بگویم. استقلال تحت رهبری ایشان توانسته از گروهش صعود کند و اگر بتواند در بازی امشب پیروز شده و به جمع 4 تیم پایانی را پیدا کند از این بهتر نمی‌شود.به نظرم باید قدر امثال این مربی‌ها را بدانیم زیرا که آنها سالها برای استقلال زحمت کشیده اند.نامجو در این 2 بازی نشان داد توانایی بالایی دارد و می‌تواند حتی فصل آینده هم مدعی نشستن روی نیمکت استقلال باشد.

این روزها بحث حضور الکساندر نوری در استقلال شنیده می‌شود؟

شناخت چندانی از وی ندارم و فقط شنیدم در آلمان مربی‌گیری کرده است.به نظرم مدیریت استقلال بیشتر از این نباید خودش را خراب کند. ما مدتها درگیر اسم استراماچونی بودیم و همین باعث شد یک جام را از دست بدهیم .

ظاهرا به مربی ایرانی اعتقاد دارید؟

مگر نامجومطلق چه چیزی کم دارد؟ او باید حمایت شود و البته ابزار در اختیارش قرار بگیرد. نامجو ستاره سالهای دور استقلال بوده و حالا خود این فرصت را به دست آورده که سرمربی استقلال باشد. باید به نامجو فرصت داد تا شایستگی هایش را نشان بدهد. حالا هم اسم نوری مطرح شده است. این مربی با پول ریالی وارد ایران نمی‌شود و بهتر است زمان را از دست ندهیم.

دیدار مقابل پاختاکور ازیکستان را چطور ارزیابی می‌کنید؟

پاختاکور تیم خوبی است و اصلا نباید این تیم را دستکم گرفت. فوتبال ازبکستان فوتبال مرموزی است که برای همه تیم‌ها دردسرساز هستند. در این چند روز باید بازیکنان به خوبی استراحت کرده برای مسابقه بعد آماده شوند. استقلال توانایی شکست دادن پاختاکوررا دارد زیرا که هم تیم خوبی دارد و هم بازیکنان از انگیزه بالایی برای رسیدن به این مهم بروردار هستند . استقلال اگر پاختاکور را شکست دهد توانایی حضور در فینال را دارد.

شاید با صعود استقلال و پرسپولیس یک دربی آسیایی را شاهد باشیم؟

خدا کند این 2 تیم تا فینال به یکدیگر برخورد نکنند زیرا هر دو تیم شایستگی صعود به مراحل بالا را دارند.پرسپولیس در دیدار مقابل الشارجه  نشان داد تیم خوبی است . اگر این دو تیم در مرحله بعدی با یکدیگر برخورد کنند به ناچار یک تیم باید حذف شود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها