صداهای بد، مایه رنج مردم
18064
فقط سانسور کردن بلدید؟
01 مهر 1399
3566
ایرانی
سانسور و حذف کردن راحت‌ترین کار دنیاست؛ این ساختن است که مرارت دارد

روزنامه گل- در روزهایی که تلویزیون خالی از گزارشگر خوب شده و بسیاری از مسابقات حساس داخلی و خارجی به صداهای گوشخراش و افراد ناوارد سپرده می‌شود، خبر رسیده صدای مزدک میرزایی را هم سانسور کرده‌اند. گویا این اتفاق در آیتم پیش‌بازی مسابقه پرسپولیس و الدحیل رخ داده و با حذف صدای مزدک از گل خاطره‌ساز گادوین منشا، صدای گزارشگری دیگر را جایگزین کرده‌اند. میرزایی سال گذشته به انگلستان مهاجرت کرد و در حال حاضر با یک شبکه فارسی‌زبان ماهواره‌ای همکاری می‌کند. در این مورد حرفی نداریم و اصلا دل‌مان نمی‌خواهد در مورد ضرورت سانسور صدای مزدک بحث کنیم. پرسش‌مان فقط این است که آیا دوستان گرامی در صداوسیما، غیر از سانسور کار دیگری بلد هستند یا نه؟

مزدک که رفته و عادل فردوسی‌پور را هم به دلایلی که هیچکس در ایران نمی‌داند، در اختیار نداریم. در این شرایط برای گزارش مسابقات مهم، فقط یک محمدرضا احمدی باقی مانده؛ اما پرسش اینجاست که او چند مسابقه را می‌تواند گزارش کند؟ مردم از دست گزارشگران پراشتباه قدیمی به ستوه آمده‌اند و سال‌هاست که هیچ صدای گرم جدیدی به این مجموعه اضافه نمی‌شود. سانسور و حذف کردن راحت‌ترین کار دنیاست؛ این ساختن است که مرارت دارد. چطور ممکن است بیست سال پیش در یک بازه زمانی کوتاه، گزارشگرانی مثل عادل و مزدک و حتی جواد خیابانی و پیمان یوسفی که آن زمان روزگار خوبی داشتند به تلویزیون راه بیابند، اما دو دهه بعد از آن تقریبا هیچ خبری از نیروهای جدید نباشد؟ کج‌سلیقگی شما در حذف آدم‌ها یک بحث است و ناتوانی‌تان در یافتن آدم‌های جدید یک بحث دیگر. بابت هر دو هم تنها می‌توانیم متاسف باشیم.دیدگاه های کاربران (5 دیدگاه)
محمد 03 / 07 / 1399 09 : 41 : 15

مگر خود شما کاری غیر از این می کنید. رطب خورده منع رطب کی کتد


محمد 03 / 07 / 1399 28 : 14 : 11

چرادیدگاه مخالف نظر خود را منتشر نمی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟


مهدی 03 / 07 / 1399 57 : 34 : 06

مزدک اگه نمی رفت شبکه سعودی باز آدم دلش نمی سوخت. رفته جایی که صاحبانش به خون مردم ایران تسنن سعودی های به شرف


محمدرضا 03 / 07 / 1399 39 : 02 : 06

چرا نظراتی که با نظر خودتان مغایر است را نمایش نمی دهید؟؟؟ اعلام نظر کردم و هیچ توهینی هم به کسی نکردم چرا نمایش نمی دهید.شما هم مانند همان صدا و سیمایی ها هستید فقط ظاهر و ادعایتان با آنها فرق داردهیچ معلوم نیست اگر جای آنها بودید رویه آنها را در پیش نمی گرفتید


وحید 02 / 07 / 1399 28 : 34 : 17

حرف دل مردمو زدید


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها