امسال همه چیز برای موفقیتم فراهم است
18045
خدابنده لو: پیکان جزو خوب‌های لیگ بیستم خواهد بود
01 مهر 1399
49
ایرانی
به نظر می‌رسد پیکان که فصل گذشته به سختی توانست خودش را در لیگ حفظ کند برای لیگ بستم برنامه‌های خوبی دارد که جزو تیم‌های بالای جدول قرار گیرد و به قولی حرف برای گفتن داشته باشد.

کسری پارسا

به نظر می‌رسد پیکان که فصل گذشته به سختی توانست خودش را در لیگ حفظ کند برای لیگ بستم برنامه‌های خوبی دارد که جزو تیم‌های بالای جدول قرار گیرد و به قولی حرف برای گفتن داشته باشد. یکی از این اقدامات حفظ شاکله اصلی تیم است که از دست ندادن واسعی که گویا خیال دادن آن به استقلال را ندارند و همچنین با حفظ محمد خدابنده لو، بازیکن جوان و با استعداد خودشان و دیگر بازیکنان به دنبال روند مناسبی در لیگ بیستم هستند. با این بازیکن جوان گپ و گفتی داشتیم که به نظر می‌رسد برای فصل آینده برنامه‌های زیادی دارد.

با پیکان تمدید کردی و در این تیم ماندی؟

با توجه به شرایط مناسبی که برای تمدید قراردادم به وجود آمد یک سال دیگر در مجموعه پیکان خواهم بود و به نظرم تصمیم درستی گرفتم و می‌توانم روند خوبی را در لیگ بیستم دنبال کنم. شرایط این فصل برای من خوب است و به نظرم می‌توانم روزهای خوبی را این فصل داشته باشم.

به نظرت این فصل شانس بازی کردن به تو خواهد رسید؟

با ماندن آقا عبدا... که گفته می‌شود فصل بعد هم سرمربی پیکان خواهد بود قطعا شرایط برای من خوب است. رقابت در پستی ک من بازی می‌کنم وجود دارد اما برای گرفتن حقم همه چیز به خودم برخواهد گشت. شک ندارم میدان برای من آماده است و اگر من نتوام از این فضا استفاده کنم مشکل از من خواهد بود که از این فرصت بهره کافی را نبرده ام.

اما گفته می‌شود که ویسی قصد رفتن دارد و حرف از آمدن تارتار به پیکان است؟

من در این مورد نمی‌توانم نظری بدهم چون تصمیم باشگاه  است. من در زمان آقاعبدالله این شانس را داشتم که توانایی خودم را بهتر نشان بدهم و حالا اینکه ایشان با باشگاه به توافق برسند یا نه همه چیز به جلسات دو طرف بستگی دارد. در مورد آقامهدی تارتار هم چیزی نشنیدم و فقط می‌دانیم که از امروز تمرینات شروع می‌شود و باید کارمان را با قدرت پیش ببریم. به هرحال هر تصمیمی که گرفته شود وظیفه من بازیکن این است که با حداکثر تلاش خودم بهترین عملکرد را داشته باشم.

به نظر می‌رسد عزم جزمی برای موفقیت در این فصل داری؟

قطعا خود شما می‌دانید که پیکان تیمی است که به ماشین مولد بازیکن‌های خوب و با کیفیت معروف است و در چند سال اخیر بازیکنان زیادی را به تیم‌های مطرح کشورمان معرفی کرده است. به همین خاطر این فرصت برای من هم وجود دارم که با عملکردم شرایط را برای پیشرفت خودم فراهم کنم و من هم یکی از بازیکنانی باشم که از پیکان راه ترقی و پیشرفتم هموار می‌شود.

به نظرت امسال پیکان می‌تواند در لیگ حرفی برای گفتن داشته باشد چون فصل قبل به سختی و با هزارتا اما و اگر ماندنی شد؟

باور کنید فصل پیش هم ما تیم خوبی داشتیم و در خیلی از بازی‌ها با بدشانسی نتیجه نمی‌گرفتیم. به خصوص در نیم فصل نخست که حق مان برد بود اما نتیجه را واگذار می‌کردیم یا در آخرین دقایق بازی برده را با تساوی یا بازی تساوی را با باخت عوض می‌کردیم. کمی زمان برد تا این طلسم بشکند و امتیازهای زیادی را از دست دادیم. موضوعی که کار ما را سخت کرده بود اما با همت بچه‌ها خدا را شکر در زمان خوبی به خودمان آمدیم و توانستیم به بهترین شکل با نتایج خوبی که به دست آوردیم تیم را حفظ کنیم. واقعا حیف است این پیکان که در چند سال اخیر یکی از تیم‌های بالای جدولی بود به واسطه بدشانسی سقوط می‌کرد. شما نگاه کنید آنقدر بازیکن خوب داریم که خیلی‌ها امسال برای جذب آنها درخواست دادند. به همین خاطر اما اصلا به سقوط فکر نمی‌کردیم و دیدید که این اتفاق هم افتاد.

پس یعنی امسال پیکان می‌تواند موفق باشد؟

با آمدن آقای محمدی که خودشان کاملا فوتبالی هستند و شناخت زیادی روی بازیکنان جوان دارند، بدون شک یک مجموعه کاملا فوتبالی داریم که همه نگاه شان موفقیت این تیم است. من فکر می‌کنم امسال پیکان می‌تواند یکی از تیم‌های خوب لیگ باشد و با این بازیکنان با کیفیتی که در اختیار دارد، حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها