17980
نامجومطلق: نمایش نیمه دوم مقابل الشرطه ما را به دیدار بعدی امیدوار کرد/ داور حداقل یک پنالتی ما را ندید
31 شهريور 1399
37
ایرانی
مجید نامجومطلق سرمربی تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد داور دیدار تیمش مقابل الشرطه یک پنالتی برای آبی‌پوشان نگرفته است.

روزنامه گل - مجید نامجومطلق پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال استقلال مقابل الشرطه عراق در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: با توجه به اینکه از کوران مسابقات دور بوده و فقط تمرین کرده بودیم، بازیکنان ما از شرایط بازی دور بودند. به همین دلیل، نیمه اول خوبی نداشتیم.

وی در ادامه افزود: می‌دانستیم تیم الشرطه روی ضربات کرنر و ایستگاهی برنامه دارد، اما متأسفانه از همان روش گل خوردیم و نیمه اول را از دست دادیم. در نیمه دوم با تغییراتی که ایجاد کردیم، بازی را در دست گرفتیم، فوتبالی تک ضرب را به نمایش گذاشتیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره قضاوت داور کره‌ای در این دیدار تصریح کرد: داور می‌توانست یک ضربه پنالتی به سود ما بگیرد. البته این موضوع حدس ما بوده است و نمی‌خواهم به مسائل داوری ورود کنم، اما داور حداقل یک پنالتی ما را ندید و همان پنالتی می‌توانست نتیجه را عوض کند. ما در نیمه دوم توانستیم فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم و امیدوارم در بازی با الاهلی عربستان، ضمن غلبه بر این تیم به مرحله بعد صعود کنیم.

نامجومطلق در پاسخ به این سؤال که چه انتظاری از نتیجه بازی با الاهلی عربستان دارد، گفت: قطعاً با آنالیز دیدار الشرطه - الاهلی نکات خوبی را به دست آوردیم. در آن دیدار چاره‌ای جز پیروزی نداریم و تمام تفکرمان برای شکست این تیم خواهد بود. با توجه به اینکه بازیکنانم در نیمه دوم بازی با الشرطه شرایط بازی را پیدا کردند، خوش‌بین و امیدوار هستیم با برنامه‌ریزی و تاکتیکی که انتخاب خواهیم کرد، از سد الاهلی بگذریم. به این مسئله خوش‌بین هستیم و امیدواریم که در مراحل بعد نیز حضور پیدا کنیم. نمایش نیمه دوم بازی امشب ما را به دیدار بعدی امیدوار کرد.

وی در مورد اینکه گفته بود شناخت خوبی از الشرطه دارند و آیا از عملکرد تیمش رضایت دارد یا نه، اظهار کرد: ما به خوبی تیم عراقی را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم روی ضربات ایستگاهی به خصوص کرنر خطرناک هستند. شرح وظایفی به بازیکنان داده و برنامه‌ریزی کرده بودیم، اما مدتی از بازی‌ها دور بودیم و به تازگی نیز لیگ فرسایشی در ایران را پشت سر گذاشتیم. ویزای چند بازیکن نیز دیر صادر شد و بازیکنی مثل علی کریمی دو روز قبل از مسابقه امشب به تیم اضافه شد. در نهایت از تلاش بازیکنان راضی هستم. تیم‌های دیگر دو بازی انجام داده بودند، اما این دیدار نخستین دیدار استقلال بود. ما در نیمه دوم فوتبالی مالکانه به نمایش گذاشتیم و از نحوه بازی تیمم راضی بودم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به سؤالی در مورد استفاده از سیستم خنک‌کننده در ورزشگاه‌ خاطرنشان کرد: قبل از هر چیزی باید به کشور قطر که میزبان جام جهانی است، به خاطر امکاناتی که فراهم کرده است، تبریک بگویم. من 30 سال پیش در تیم السد قطر بازی می‌کردم و تا الان امکانات ورزشی قطر فوق‌العاده پیشرفت کرده و شرایط خوبی برای تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها ایجاد شده است. با توجه به گرمای زیاد قطر این امکانات فوق‌العاده است و به بازیکنان کمک می‌کند. بار دیگر به قطری‌ها تبریک می‌گویم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها