در مورد طعنه جدید استراماچونی
17960
اما سفر ناگهانی چرا!
30 شهريور 1399
132
ایرانی
تکلیف ما با مدیریت استقلال روشن است. با این همه اما خود آقای استراماچونی هم آنقدرها که تظاهر می‌کند، عاشق دلخسته نیست

روزنامه گل- داستان استراماچونی و استقلال، به نظر تمام‌شدنی نمی‌رسد. در شرایطی که باشگاه با صدور اطلاعیه‌ای از پایان رسمی ماجرا خبر داده و گفته قصه بازگشت مربی ایتالیایی به ایران مختومه شده، استراماچونی با یکی، دو پیام اینستاگرامی فضا را علیه مدیران باشگاه و حتی فدراسیون فوتبال کرده است. مرد ایتالیایی یک بار دریافت هرگونه پیشنهاد از سوی مدیران استقلال را رد کرد و دیروز بار دیگر در پیامی جدید، به آنها کنایه زد: «دروغ‌ها نمی‌تواند عشق بین ما را خراب کند.»

بدیهی است که در این مطلب قصد دفاع از عملکرد مدیران استقلال را نداریم. نوع برخورد آنها با فرهاد مجیدی (هر چقدر هم که این مربی اشتباه داشت) اصلا درست نبود. استقلالی‌ها نتوانستند داستان را مدیریت کنند؛ جام حذفی از دست رفت و فرهاد سوخت. حتی سایه این سوءتدبیر روی نوع حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هم حس می‌شد؛ جایی که مجید نامجو مطلق باید تیمش را آماده حضور در تورنمنت به این مهمی می‌کرد، اما مدیران باشگاه به صورت آشکار دنبال یافتن جانشین او بودند.

بنابراین تکلیف ما با مدیریت استقلال روشن است. با این همه اما خود آقای استراماچونی هم آنقدرها که تظاهر می‌کند، عاشق دلخسته نیست. او در حالی از عشق خالصش در قبال آبی‌دلان حرف می‌زند که اگر واقعا در این زمینه ثابت‌قدم بود، می‌توانست آن دو بازی پایانی نیم‌فصل را روی نیمکت تیمش باقی بماند و با فرا رسیدن تعطیلات از کشور خارج شود. صد البته استراماچونی به دلیل تاخیر در دریافت مطالباتش از حق قانونی فسخ قرارداد برخوردار بود، اما وقتی از «عشق» حرف می‌زنیم، طبیعتا قانون یک قدم باید عقب برود. کاش شما آن دو بازی را می‌ماندی و از سوختن آن پنج امتیاز جلوگیری می‌کردی، شاید امروز راحت‌تر می‌توانستیم عشقت را باور کنیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها