برای مدیران استقلال
17934
شوخی می‌کنید؛ نه؟
29 شهريور 1399
113
ایرانی
واقعیت آن است که در تمام طول این مدت هیچکس به اندازه مدیران استقلال تمرکز این تیم را به هم نزد

روزنامه گل- دیروز در سطحی وسیع شایعه شد باشگاه استقلال با الکس نوری برای هدایت این تیم در لیگ بیستم به توافق نهایی رسیده است. در همین فضا اما مدیران باشگاه با صدور اطلاعیه ضمن تکذیب موضوع، مدعی شدند شایعه‌سازان در پی از بین بردن تمرکز کادرفنی تیم هستند. استقلال روز یکشنبه باید به مصاف الشرطه عراق برود و باشگاه مثلا خواست با صدور این بیانیه، به حمایت از کادرفنی تیم در قطر بپردازد. بیانیه باشگاه استقلال اما، بیشتر شبیه نوعی شوخی بود.

واقعیت آن است که در تمام طول این مدت هیچکس به اندازه مدیران استقلال تمرکز این تیم را به هم نزد. این روند از مدت‌ها قبل آغاز شد؛ از زمانی که فرهاد مجیدی آخرین مسابقات لیگ و جام حذفی را پشت سر می‌گذاشت تا همین حالا که مجید نامجومطلق یکه و تنها در قطر رها شده و منتظر است ببیند سرانجام صندلی‌اش را به چه کسی خواهد داد!

استقلالی‌ها چطور دیگران را به شایعه‌سازی متهم می‌کنند، در حالی که خودشان در تمام طول این مدت دنبال مذاکره با استراماچونی بودند؟ مگر نه این است که حتی بعد از بسته شدن پرونده مربی ایتالیایی هم مشاور مدیرعامل باشگاه رسما از الکس نوری به عنوان گزینه هدایت استقلال نام برد؟ حالا چه کسی آرامش کادرفنی را به هم زده است؟ به نظر می‌رسد استقلالی‌ها بیخود دنبال شریک جرم می‌گردند. آنها در مهم‌ترین بزنگاه ممکن تیم‌شان را به مجید نامجو مطلق سپردند و هیچ حمایتی از او نکردند. الان هم مسوولیت ناکامی احتمالی استقلال در دوحه، بیش از همه متوجه مدیران باشگاه است. خبر بدتر اینکه اگر نامجو نتایج خوب و غیرمنتظره‌ای بگیرد هم آنها برای تغییر او و نشاندن سرمربی جدید روی نیمکت مشکل خواهند داشت! این تاوان انتخاب بدترین زمان و بدترین شکل ممکن برای تغییر کادرفنی است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها