17876
نوازی:باختیم ولی از نظر من برنده بودیم
27 شهريور 1399
44
ایرانی
مربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت:آنهایی که بازی را دیدند لذت بردند چون فوق العاده بازی کردیم. 4-5 فرصت خوب داشتیم که از دست رفت.

 محمد نوازی در نشست خبری بعد از دیدار با شباب الاهلی امارات اظهار داشت:در ابتدا به بازیکنان تیمم خسته نباشید می گویم. تمام داشته های ما همین هستند چون نتوانستیم از بازیکنان جدیدمان استفاده کنیم.ما یک تیم بسیار جوان هستیم و گلر امروز ما تنها 17 سال داشت.

وی افزود: تیم ما خوب بازی کرد و فکر می کنم آنهایی که بازی را دیدند لذت بردند چون فوق العاده بازی کردیم. 4-5 فرصت خوب داشتیم که از دست رفت. تیم الشباب الاهلی از دست ما قسر در رفت و شانس آورد. ما 4-5 موقعیت خوب را از دست دادیم و توپهایمان داخل دروازه نرفت.

نوازی تاکید کرد: ما هزینه میلیاردی نکردیم و همه بازیکنانمان جوانان ایرانی هستند. بازیکنان ما با خلوص نیت بازی کردند و درست است که باختیم اما از نظر من برنده بودیم. مردم یک فوتبال زیبا از شهرخودرو دیدند و امیدوارم در بازی آینده جبران کنیم.

مربی تیم فوتبال شهرخودرو تاکید کرد:یکی از مشکلات بزرگ ما عدم استفاده از بازیکنان جدید بود. ما دوست داشتیم در اینجا حاضر شویم که بیشتر بازیکنان جوانمان را محک بزنیم و نمی توانستیم به مسابقات نیاییم.می خواستیم بازیکنان جوانمان را به آسیا نشان دهیم.امروز همه دیدند شهرخودرو از جلو بازی کرد و ما هیچ شانسی به حریف ندادیم. نه روی تاکتیک گل خوردیم و نه از روی سانتر از جناحین.

وی ادامه داد: ما این اجازه را به بازیکنان دادیم که راحت بازی کنند، چون وقتی تیمی صعود نمی کند طبعا می تواند فوتبال بهتری به نمایش بگذارد. ما قطعا در بازی بعد نمایش بهتری نسبت به این بازی خواهیم داشت.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها