17800
مظلومی: تعویق مسابقات جوانان تصمیم عجیبی بود/ خستگی به تن‌مان ماند
25 شهريور 1399
14
ایرانی
سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان گفت: مسئولان برگزاری مسابقات جوانان آسیا تصمیم عجیبی گرفته‌اند و اگر قرار بود این رقابت‌ها به تعویق بیفتد باید در همان مراسم قرعه‌کشی اعلام می‌شد.

روزنامه گل - پرویز مظلومی پس از لغو اردوی تیم فوتبال جوانان کشورمان با توجه به تعویق مسابقات قهرمانی جوانان آسیا گفت: ظاهراً گفته شده بعضی از تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات به دلیل عدم امکان سفر به ازبکستان خواستار تعویق بازی‌ها شدند و مسابقات در تاریخ مقرر برگزار نمی‌شود. به نظرم مسئولان برگزاری بازی‌ها تصمیم عجیبی گرفته‌اند و اگر قرار بود این رقابت‌ها به تعویق بیافتد باید این مسئله در همان مراسم قرعه‌کشی اعلام می‌شد نه حالا که فرصت کوتاهی به تاریخ آغاز بازی‌ها باقی مانده است و تیم‌ها برنامه‌های آماده‌سازی خودشان را به مراحل نهایی رسانده بودند.

سرمربی تیم فوتبال جوانان اضافه کرد: ما هم برنامه‌های خودمان را به صورت فشرده با همکاری کادر فنی و همکارانم اجرا کردیم و زحمات زیادی در این مدت کشیده شد. دستیارانم بدون هیچ چشمداشتی در این مدت با تمام وجود کار کردند تا بچه‌ها را به آمادگی مطلوب برسانیم و حالا چنین تصمیمی گرفته شده که واقعاً عجیب است و باید بگویم خستگی به تن همه ما ماند. هنوز هم تاریخ دقیق از سوی AFC اعلام نشده است، اما در هر صورت باید برنامه تازه‌ای تدوین شود. متأسفانه زحمات ماه‌های اخیرمان بی‌نتیجه ماند.

مظلومی در پایان اظهار داشت: امیدوارم هرچه زودتر تصمیم قطعی AFC درباره تاریخ برگزاری مسابقات جوانان و نوجوانان آسیا به کشورهای شرکت‌کننده اعلام شود تا بتوانند برنامه‌ریزی مناسب را در این مورد داشته باشند، چرا که این شرایط حرفه‌ای نیست و کشورها باید زمان کافی برای تنظیم زمان‌بندی اردوها را در اختیار داشته باشند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها