تغییر ادبیات در استقلال
17785
نیامدن استراماچونی؟ یعنی چه؟
24 شهريور 1399
فردا نگویید خرید خارجی قدغن بود، چون دیروز هم همین ممنوعیت وجود داشت. فردا نگویید استرا بیش از حد سختگیر یا گران بود، چون این اطلاعات قبلا هم وجود داشته است

روزنامه گل -

روزنامه گل- در حالی که یک ماه است دوباره همه مردم را با داستان بازگشت استراماچونی سر کار گذاشته‌اند، حالا تازه مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال مصاحبه کرده و گفته تا 48 ساعت آینده خبر آمدن یا نیامدن استراماچونی اعلام خواهد شد. این یعنی برای اولین بار یک نفر در باشگاه عریض و طویل استقلال به طور جدی و علنی دارد احتمال عدم بازگشت مربی ایتالیایی را مطرح می‌کند. این مساله مخصوصا از آن جهت جالب است که جناب مشاور تازه یادش افتاده قانون منع جذب خارجی‌ها وجود دارد: «به هر حال ما به عنوان یک باشگاه قادر نیستیم خارج از چارچوب و مغایر با باشگاه‌های دیگر عمل کنیم.» واقعا؟ پس چرا دیروز که آرامش کادرفنی را به هم زده بودید یاد این ممنوعیت نبودید؟

مدیران استقلال وارد بازی بدی شده‌اند که آخرش یا بازگشت استراماچونی است یا هر چیزی غیر از این رخ بدهد، به معنای شکست مطلق خواهد بود. مجموعه استقلال یک جام و یک مربی را فدای اسم استراماچونی کرد و حالا عدم بازگشت او، به هیچ‌وجه هزینه تحمیل‌شده را توجیه نخواهد کرد. وقتی باشگاه فقط نیم ساعت بعد از فینال جام حذفی بیانیه می‌دهد، قطع همکاری با استراماچونی را اعلام می‌کند و از تلاش برای بازگرداندن استراماچونی خبر می‌دهد، این یعنی خیلی پیش از آن رویای تغییر کادرفنی در سر مدیران باشگاه وجود داشته است. این یعنی فرهاد مجیدی حق داشت که از سفر آقایان به ایتالیا شاکی باشد.

 تمام تلاش‌تان را بکنید که خبر «نیامدن» استراماچونی را ندهید، چون مردم قبول نخواهند کرد. فردا نگویید خرید خارجی قدغن بود، چون دیروز هم همین ممنوعیت وجود داشت. فردا نگویید استرا بیش از حد سختگیر یا گران بود، چون این اطلاعات قبلا هم وجود داشته است. یا استراماچونی را برگردانید، یا رسما بخشی از مسوولیت شکست استقلال در فینال جام حذفی را گردن بگیرید و عذر بخواهید؛ گو اینکه این عذرخواهی هم به کار هواداران نخواهد آمد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها