چیزهایی که یحیی در مورد ایوانکوویچ فراموش کرده
17753
برانکو به مدیر باشگاه می‌گفت «رییس»!
23 شهريور 1399
گل‌محمدی از زمان حضور در پرسپولیس به دفعات علیه مدیران قبلی و فعلی باشگاه موضع گرفته است

روزنامه گل -

روزنامه گل- پرسپولیس در حالی برای برگزاری ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا راهی قطر شده که قبل از وقفه کرونایی از دو بازی اولش تنها یک امتیاز کسب کرده بود. آنها به الدوحیل قطر باختند و با الشارجه امارات مساوی کردند. بنابراین کار صعود برای سرخ‌ها حداقل روی کاغذ سخت است. نکته آزاردهنده برای پرسپولیس، جدایی علی علیپور و مهدی ترابی است؛ آنچه قدرت هجومی سرخ‌ها را کم می‌کند. با این همه یحیی گل‌محمدی به صعود امیدوار است. پیش از ترک تهران، در آخرین لحظات وقتی از سرمربی پرسپولیس در این مورد سوال شد، او گفت: «بله که امیدواریم. الگوی ما پرسپولیس برانکو است که با چهارده بازیکن تا فینال همین مسابقات پیش رفت

اشاره گل‌محمدی درست است. او از تیمی حرف می‌زند که غیرممکن را ممکن کرد. با این حال این تیم با آن تیم یک فرق اساسی دارد و آن هم شخصیت سرمربی است! برانکو پشت پنجره‌های بسته چند بازیکن کلیدی تیمش را از دست داد، اما هرگز کسی به یاد نمی‌آورد که بابت این موضوع غر زده باشد. او با هر شرایطی ساخت و به جای اینکه روی نفرات جدا شده تمرکز کند، وقت و انرژی‌اش را صرف داشته‌ها و موجودی تیم کرد. به همین دلیل هم مربی کروات توانست با بازیکنانی در سطح آدام همتی و حمیدرضا طاهرخانی حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کند. یحیی اما در این مدت بارها دست به بهانه‌جویی زده و فضای تیم را متشنج کرده است.

همچنین فراموش نکنیم ایوانکوویچ در اغلب مواقع برای هرم سازمانی احترام قائل بود و حتی مدیرعامل باشگاه را «رییس» صدا می‌زد. این در حالی است که گل‌محمدی از زمان حضور در پرسپولیس به دفعات علیه مدیران قبلی و فعلی باشگاه موضع گرفته است. برای یحیی که برانکو را الگوی خودش می‌داند، فقط می‌توان چند توصیه ساده داشت؛ اگر واقعا اینطور است، پس کمتر بهانه بگیر، بیشتر احترام بگذار و تا جایی که می‌توانی تلاش کن!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها