17716
نه رشید دلش رقیب می‌خواهد و نه سیدحسین / حسینی بعد از بازی‌های آسیایی می‌رود!
22 شهريور 1399
185
ایرانی
در مورد رشید مظاهری و اینکه او سال هاست به دنبال این بود که خودش را به یکی از سرخابی‌های پایتخت نشین برساند، موضوعی نبود که هرسال خبری از آن در رسانه‌ها منتشر نشود.

در مورد رشید مظاهری و اینکه او سال هاست به دنبال این بود که خودش را به یکی از سرخابی‌های پایتخت نشین برساند، موضوعی نبود که هرسال خبری از آن در رسانه‌ها منتشر نشود. اتفاقی که بالاخره افتاد و او به اسم رمز پرسپولیسی شدن با همه اختلافاتی که بر سر جدایی از تراکتور داشت به استقلال پیوست و در تمرینات این تیم حضور یافت. خیلی از همان موقع که رشید با استقلال قرارداد بست با پیشینه گذشته این دروازه بان با سیدحسین حسینی در تیم ملی که با هم بحث و جدل هایی داشتند، پیش بینی شروع یک حاشیه جدید را برای آبی‌های پایتخت داشتند. هرچند حسین حسینی در جلسه‌ای با باشگاه استقلال تا 1401 به توافق رسید اما گویا این اختلاف وجود دارد و حسین حسینی قصد ماندن در جمع آبی‌ها را ندارد.

نکته جالب این است که بعد از مطرح شدن این موضوع که رشید مظاهری قرار است به پرسپولیس برود، یک شرط او که خواسته بود لک را رد کنند تا او به این تیم بپیوندد باعث شد که یحیی و کادرفنی اش قید او را به واسطه دخالت در تصمیمات کادرفنی، زدند تا او با آبی‌های پایتخت وارد مذاکره شود. مذاکره‌ای که جواب داد و در نهایت او با چرخشی 180 درجه‌ای به جای لباس قرمز لباس آبی استقلال را برای لیگ بیستم برتن خواهد کرد.حالا به گوش رشید رسانده‌اند که حسینی قصد ماندن ندارد و او هم از این قضیه استقبال کرده و گفته است که بهتر است او از این تیم برود. در این مورد، شنیده‌های ما از یکی از نزدیکان حسینی حکایت از آن دارد که بازی‌های آسیایی آخرین حضور او در جمع استقلالی‌ها خواهد بود و بعد این رقابت‌ها استقلال را ترک خواهد کرد.

گویا حسینی جلساتی که با باشگاه داشته درخصوص کسب رضایتنامه بوده و تنها توافقاتی درخصوص تمدید احتمالی قرارداد تا 1401انجام شده است. به هرحال باتوجه به مطرح شدن نام حسینی به عنوان گزینه جدی تراکتور برای لیگ بیستم شاید بعید نباشد که حالا پای یک معامله در میان باشد. اینکه حسینی به تراکتوری برود که زنوزی گویا قرار است حسابی امسال در آن با تزریق 3 هزار میلیارد ریخت و پاش داشته باشد و از سوی مقابل در این معامله رضایتنامه رشید مظاهری برای استقلال صادر شود. به هرحال این چهار بازی آسیایی نقش مهمی در تصمیم آینده حسینی می‌تواند داشته باشد و باید دید این دروازه بان که تاب رقابت با رحمتی را در یک تیم نداشت آیا با رشید مظاهری آماده رقابت می‌شود یا طبق این خبر تصمیم او برای کوچ کردن از جمع آبی‌ها جدی است؟دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
هر چی چونی بگه 23 / 06 / 1399 00 : 45 : 13

جوجه کلاغ هم مخلوق خداست


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها