17662
مدافع پرسپولیس با 2 سال قرارداد باقی‌مانده تهدید به جدایی کرد/ چرا شجاع ساز جدایی کوک کرده؟
19 شهريور 1399
377
ایرانی
شجاع خلیل زاده درحالی باشگاه پرسپولیس را به جدایی تهدید کرده که با توجه به قراردادش کار سختی برای محقق شدن این امر دارد.

به گزارش روزنامه گل، درحالیکه تنها دو روز به سفر تیم پرسپولیس به دوحه قطر برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا زمان مانده شجاع خلیل زاده امروز با مطرح کردن بحث پیشنهاد خارجی اش به انتقاد از رفتار مدیران این باشگاه نسبت به خودش پرداخته و اعلام کرده است در صورتی که پولش را پرداخت نکرده و قراردادش تمدید نشود، پس از لیگ قهرمانان آسیا تکلیفش را مشخص می کند.

این صحبت ها در حالی توسط مدافع پرسپولیس عنوان شده که او دو فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد و مانند برخی دیگر از هم تیمش هایش تنها در شرایطی می تواند جدا شود که بخشی از مبلغ قراردادش را به پرسپولیس پرداخت کند.

خلیل زاده طبق این بند باید برای حضور در یک تیم خارجی 400 هزار دلار به پرسپولیس بدهد و راهی جز این برای جدایی ندارد. با این وجود به نظر می رسد عمل نکردن باشگاه پرسپولیس به تعهدات مالی اش و تمایل شجاع برای افزایش مبلغ قرارداد سبب شده وی بخواهد با این صحبت ها مدیران تیمش را تحت فشار قرار بدهد و برای دریافت مطالباتش و گرفتن پول بیشتر به هدف خود برسد.

مبلغ قرارداد وی با وجود تاثیرگذاری اش در ترکیب پرسپولیس نسبت به برخی بازیکنان کمتر است و گویا این بازیکن قصد دارد با مطرح کردن پیشنهاد خارجی و تهدید به جدایی راهی برای بالا بردن مبلغ قرارداد خود ایجاد کند. به همین دلیل پس از اتمام لیگ قهرمانان آسیا هم خیلی بعید است خلیل زاده حضورش در پرسپولیس را پایان بدهد.دیدگاه های کاربران (2 دیدگاه)
هر چی چونی بگه 23 / 06 / 1399 31 : 51 : 13

بله وقتی تیم حریف برای بازیکنای معمولیش 10 تا 15 میلیارد هزینه میکنه چرا بهترین مدافع لیگ یک دهم بازیکنای رقیب پول بگیره؟؟!!


هر چی چونی بگه 23 / 06 / 1399 45 : 50 : 13

بله وقتی تیم حریف برای بازیکنای معمولیش 10 تا 15 میلیارد هزینه میکنه چرا بهترین مدافع لیگ یک دهم بازیکنای رقیب پول بگیره؟؟!!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها