بعد از قرارداد، پرسپولیسی یا استقلالی باشید
17636
بچگی شما به چه درد ما می‌خورد؟
18 شهريور 1399
127
ایرانی
گذشته شما به خودتان مربوط است و آینده شما به میلیون‌ها نفر که هوادار پرسپولیس یا استقلال هستند. از آن بگذرید و به این بپردازید

روزنامه گل- این کلیشه‌ای‌ترین اظهارنظر همه تاریخ است؛ از بچگی پرسپولیسی بودم یا استقلالی. خوبی‌اش هم این است که این روند متوقف نمی‌شود. هر سال تابستان همین جمله را می‌شنویم؛ حالا بعضی‌ها راست می‌گویند و بعضی‌ها هم بلوف می‌زنند. با این همه اگر راستش را بخواهید، کوچکترین اهمیتی ندارد که بازیکن مورد نظر در گذشته هوادار چه تیمی بوده است. این بخش از داستان فقط به درد کل‌کل‌های هواداران کم‌سال می‌خورد، وگرنه آنچه اهمیت دارد، رفتار بعد از قرارداد است، نه قبل از آن!

از همه مدعیان هواداری از پرسپولیس و استقلال که بعدا به این دو تیم می‌پیوندند خواهش می‌کنیم به جای حرف زدن در مورد گذشته، عرق و تعصب‌شان را در آینده نشان بدهند. اصلا شما از بچگی استقلالی باش، اما وقتی آمدی پرسپولیس (یا برعکس) آنقدر عالی و متعهدانه بازی کن که هواداران به وجودت افتخار کنند. به خدا این خیلی مهم‌تر از آن است که وقتی بچه بودید جایگاه هشت می‌نشستید یا جایگاه سی‌وشش. قول بدهید برای این پیراهن‌ها که نگاه چند میلیون نفر به آن است، با تمام وجودتان بجنگید. قول بدهید کم نگذارید، اگر اشتباه کردید بپذیرید و اگر کارتان گرفت و مشهور شدید، سر باشگاه منت نگذارید.

امروز را یادتان نرود که در کوچه مقابل خبرنگاران با شوق و ذوق از علایق دوران کودکی‌تان حرف می‌زنید. مبادا فردا که سری بین سرها درآوردید، برای همین تیم و هوادارانش قیافه بگیرید. گذشته شما به خودتان مربوط است و آینده شما به میلیون‌ها نفر که هوادار پرسپولیس یا استقلال هستند. از آن بگذرید و به این بپردازید.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها