با عقد قراردادی دو ساله؛ 
17623
شهاب گردان به ذوب‌آهن بازگشت +عکس
18 شهريور 1399
50
ایرانی
شهاب گردان دروازه بان فصل گذشته فولاد خوزستان با قراردادى دو ساله به ذوب آهن پیوست.

به گزارش روزنامه گل، گردان فصل در ابتدای لیگ نوزدهم از تیم فوتبال صنعت نفت آبادان جدا شد و راهی فولاد خوزستانی شد که با جواد نکونام برای حضور در لیگ آماده می شد. دروازه بان سابق تیم های ذوب آهن و سپاهان، در شرایطی فصل فوتبالی خود را خاتمه داد که مهره اول کادر فنی فولاد خوزستان بود و توانست همراه با این تیم به سهمیه حضور در رقابت های لیگ قهرمانان اسیا نیز دست پیدا کند.

این دروازه بان البته با پایان فصل تصمیم به جدایی گرفت و وقتی با پیشنهاد تیم سابقش ذوب آهن روبرو شد، به آن پاسخ مثبت داد.


گردان پیش تر و طی سال های 2005 تا 2009 عضو تیم فوتبال ذوب آهن بود و با درخششی که در این تیم داشت، به پرسپولیس پیوست. این دروازه بان 36 ساله پس از جدایی از پرسپولیس، به سپاهان پیوست و انتخاب بعدی او تا پیوستن به نفت آبادان، شهر خودرو (پدیده) بود.


گردان حالا در شرایطی به تیم سابق خود بازگشته که سبزپوشان برخلاف دوران طولانی مدت حضور رشید مظاهری، دغدغه‌های زیادی در این پست داشتند؛ محمد باقر صادقی، معراج اسماعیلی، مهدی خلیل و درنهایت یوسف بهزادی چهار سنگربانی بودند که طی مقاطع مختلف فصل در چارچوب دروازه ذوب آهن ایستادند ولی هیچ کدامشان نتوانستند عملکرد خوبی ارائه کنند تا رحمان رضایی اولین خرید رسمی خود را به شهاب گردان اختصاص دهد که عصر امروز قراردادی دو ساله با سبزپوشان اصفهانی امضا کرد.

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها