حرف درست، رفتار غلط
17518
فداکار آماتور!
16 شهريور 1399
142
ایرانی
نمی‌شود درست حرف زد و غلط عمل کرد. این دوگانه آزاردهنده فرهاد مجیدی است

روزنامه گل- فرهاد مجیدی بالاخره بعد از چند روز سکوت به حرف آمد و مصاحبه‌ای به اصطلاح افشاگرانه انجام داد. راستش کل مصاحبه او چیز دندانگیری ندارد و حتی رسانه‌ها هم برای انتخاب تیتر از آن، دچار مشکل شدند. اصل حرف فرهاد این بود که مدیریت باشگاه انتظار شکست این مربی را می‌کشیده و الان اگر آنها استراماچونی را نیاورند، خیانت کرده‌اند. مجیدی همچنین در بخش دیگری از مصاحبه‌اش گفته هواداران استقلال با استراماچونی پیوند عاطفی دارند و تا زمانی که این رابطه از بین نرود، مربیان استقلال کار سختی خواهند داشت. او تاکید کرده کسی غیر از خودش در شرایط بعد از استعفای استراماچونی جرات نشستن روی نیمکت استقلال را نداشت.

این بخش از جملات مجیدی اصلا بیراه نیست. تا وقتی سایه استراماچونی روی نیمکت استقلال باشد، حتی یورگن کلوپ هم با آرامش نمی‌تواند در این تیم کار کند. فرهاد خوب موقعی به داد استقلال رسید و تیم بدی هم نساخت. شاید بخشی از بدنه هواداران قادر به درک این ماجرا نباشند، اما وقتی استراماچونی رفته بود، حتما یک نفر باید فداکاری می‌کرد و کار را می‌پذیرفت. بدون حضور به موقع مجیدی، شاید همین نیمچه سهمیه آسیایی و خاطره خوش پیروزی در دربی هم وجود نمی‌داشت.

با این همه اما آنچه عملکرد فرهاد در استقلال را زیر سوال می‌برد، رفتار غیرحرفه‌ای اوست. نمی‌شود درست حرف زد و غلط عمل کرد. این دوگانه آزاردهنده فرهاد مجیدی است. او بعد از به زعم خودش فداکاری و حضور روی نیمکت استقلال باید از ساختار اداری و سازمانی تبعیت می‌کرد، نه اینکه روز اول معرفی مدیرعامل جدید، علیه او پست اینستاگرامی منتشر کند و شمشیر را از رو ببندد. مجیدی خودش را بزرگتر از سعادتمند و چه بسا اصلا جایگاه مدیرعاملی استقلال می‌دید و این درست نبود. همانطور که او خودش را بالاتر از رسانه‌ها حس می‌کرد و حتی حاضر نبود در نشست‌های خبری شرکت کند. این، روی دیگر سکه حضور ناموفق مجیدی در استقلال بود؛ واقعیتی که فرهاد دوست ندارد با آن مواجه شود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها