رفت و آمد مدیرعامل استقلال به مجلس وزیر را شاکی کرد
17434
سعادتمند امروز استعفا می‌دهد؟ / مدیرعامل برود، مجیدی برمی گردد
15 شهريور 1399
101
ایرانی
بعد از برد استقلال در دربی و شکست پرسپولیس و فینالیست شدن این تیم شاید کمتر هواداری فکر می‌کرد که در فاصله یک هفته تا بازی نهایی و شانس قهرمانی و بالا بردن جام حذفی این تیم چنین شرایطی را پشت سر بگذارد.

روزنامه گل - بعد از برد استقلال در دربی و شکست پرسپولیس و فینالیست شدن این تیم شاید کمتر هواداری فکر می‌کرد که در فاصله یک هفته تا بازی نهایی و شانس قهرمانی و بالا بردن جام حذفی این تیم چنین شرایطی را پشت سر بگذارد. خداحافظی اینستاگرامی فرهاد و برگشت آن با پادرمیانی برخی بازیکنان تا ماجرای برگشت احتمالی استراماچونی همه و همه سبب شد تا استقلال یک جو کاملا ناآرامی را در آستانه بازی با تراکتور در مشهد تجربه کند که نتیجه آن باخت و از دست دادن جام بود که عصبانیت هواداران را به شدت به همراه داشت. عصبانیتی که تبعات آن درگیری شدید در فرودگاه مهرآباد بود و خداحافظی فرهاد مجیدی و کادرفنی اش هم سبب شد تا این تیم در آستانه رقابت‌های آسیایی حسابی با بحران مواجه شود. حالا اما نکته مهم اینجاست که این درگیری‌ها به بدنه مدیریتی باشگاه هم کشیده شده که اثرات آن قطعا در خروجی امروز جلسات هیات مدیره آبی‌های پایتخت قابل مشاهده است. جلسه‌ای با تضادهای زیاد که جدا از تعیین تکلیف کار هدایت استقلال شاید تغییراتی را هم در بدنه خودش شاهد باشد.

سعادتمند استعفا دهد؟

مدت هاست حرف از اختلاف سعادتمند و وزیر ورزش در میان است که این مساله در سفر مدیرعامل آبی‌ها به ایتالیا به اوج خود رسید. در این زمینه با توجه به اختلاف نظرهایی که در بدنه هیات مدیره وجود دارد و همچنین عصبانیت مسعود سلطانی فر از عملکرد سعادتمند شاید این جلسه یک خروجی دیگر هم جدا از مشخص شدن وضعیت سرمربی تیم داشته باشد که آن استعفا مدیرعامل فعلی آبی‌ها باشد. باید دید در جلسه امروز هیات مدیره آبی‌ها که حساسیت زیادی هم دارد در نهایت خروجی آن چطور خواهد بود و د رنهایت با همه این گمانه زنی‌ها چه تصمیمی گرفته می‌شود. تصمیمی که اگر این اتفاق بیفتد باید شاهد برگشت معادلات در نیمکت استقلال باشیم که با رفتن سعادتمند احتمال ماندن فرهاد مجیدی به وجود می‌آید، مخصوصا اینکه فرهاد قبلا هم گفته بود با «این» مدیریت کار نخواهد کرد.

آسمان تیره و تار وزیر و مدیرعامل استقلال

همان طور که که در بالا گفته شد آسمان روابط مدیرعامل استقلال و وزیر ورزش جوانان مدت هاست که زیاد صاف و آفتابی نیست. شرایطی که اوج آن در سفر سعادتمند به ایتالیا مشخص شد که وزیر ورزش به هیچ وجه اطلاع داشتن از این سفر را قبول نکرد و همه گزارش هایی که مشخص می‌کرد سلطانی فر در جریان این سفر بوده است را رد کرد. از سوی دیگر اگر یادتان باشد چندی پیش یکی از نمایندگان مجلس اعلام کرد که یکی از مدیران عامل یک تیم پرطرفدار بارها به مجلس رفت و آمد داشته و آنجا از دخالت‌های وزیر ورزش و جوانان ابراز گلایه داشته است. این مدیرعامل احمد سعادتمند بوده است که وقتی سلطانی فر متوجه صحبت‌های وی در مجلس می‌شود که گویا از نمایندگان مردم در خانه ملت خواسته بوده تا جلوی دخالت‌های وزیر را در امور سرخابی‌ها بگیرد، به شدت از این مساله عصبانی و ناراحت می‌شود. حتی گویا در جریان رقابت فینال جام حذفی که در مشهد برگزار شد این دو هیچ خوش و بشی هم با یکدیگر نداشته‌اند تا اینجا معلوم شود عمق اختلاف میان مدیرعامل استقلالا و شخص اول ورزش کشور به چه شکل است. همین موارد مسیر را به سمتی پیش می‌برد که با توجه به شرایط اخیر استقلال و فشارهایی که به وزارت ورزش بابت عملکرد سعادتمند وارد شده، حکم برکناری وی زیاد دور از انتظار نباشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها