پرسپولیس قید رشید را زد؟!
17433
شرط مظاهری برای قرمزپوش شدن: لک را رد کنید تا بیایم
15 شهريور 1399
137
ایرانی
بعد جدایی علیرضا بیرانوند شاید خیلی‌ها فکر می‌کردند که رادو با توجه به عملکرد خوبش می‌تواند خیال همه را از نبودن شماره یک تیم ملی در جمع سرخ‌ها راحت کند.

روزنامه گل - بعد جدایی علیرضا بیرانوند شاید خیلی‌ها فکر می‌کردند که رادو با توجه به عملکرد خوبش می‌تواند خیال همه را از نبودن شماره یک تیم ملی در جمع سرخ‌ها راحت کند. اتفاقی که با چند بازی ضعیف از سمت این دروازه بان کار را به سمتی برد که یحیی گل محمدی و دیگر اعضای کادرفنی سرخ‌ها به دنبال این باشند که یک دروازه بان دیگر را به این تیم اضافه کنند تا بازهم فضای رقابت باعث شود که رادو عملکردش دچار نوسان و ضعف نباشد و همچون زمانی کار کند که علیرضا بیرانوند در این تیم حضور داشت. به همین خاطر گزینه‌های زیادی در این مدت مطرح شد که در نهایت چندی پیش سرخ‌ها با لک قرارداد امضا کردند. با این همه اما همان طور که نوشتیم یک بحث دیگر هم در باشگاه پرسپولیس بابت قفس توری این تیم مطرح است. اینکه باشگاه به خاطر مشکلات مالی و همچنین نوسانات قیمت ارز به دنبال این باشد که با توافق با رادو که قرارداد سه ساله با سرخ‌ها دارد، یک گلر دیگر ایرانی را به این تیم اضافه کند. ماجرایی که توام شد با انتخاب پیام نیازمند و رشید مظاهری که سپاهانی‌ها اجازه جدایی پیام را ندادند و مظاهری هم برای پرسپولیسی شدن با قهر، جلسه و در نهایت اقدام به فسخ یکطرفه به موفقیتی نائل نیامد. با این حال پرسپولیس تا قبل از برخی مسائل هنوز هم به دنبال جذب رشید مظاهری بود که مطرح شدن یکسری موارد و یکسری خواسته‌ها سبب شد تا شاید پروسه جذب او متوقف شود.

خواسته مالی بالای مظاهری

یکی از مواردی که گویا پروسه جذب رشید مظاهری را با اما و اگرهایی مواجه کرده است، بحث درخواست مالی این دروازه بان است. هرچند که پرسپولیس از این دروازه بان خواسته تا خودش رضایتنامه اش را از باشگاه تراکتور بگیرد و شخص زنوزی هم با این انتقال کاملا مخالفت کرده است، اما گویا این گلر به پرسپولیس اعلام کرده که رضایتنامه اش را می‌گیرد اما با توجه به درخواست مالی سال قبلش از تراکتور یک مبلغ بیشتر را به پرسپولیس اعلام کرده است. رقم سنگینی که از سوی مظاهری اعلام شده هنوز مورد تایید سرخ‌ها قرار نگرفته و بنا شده است در صورت جدی شدن کار حضور او در جمع سرخ‌ها برسر آن بحث و تبادل نظر انجام گیرد

رشید نیامده خواست تعیین و تکلیف کند

جدا از بحث مالی اما یک خواسته دیگر رشید مظاهری باعث شده تا شاید یحیی گل محمدی و کادرفنی او در ادامه برای جذب یک دروازه بان تصمیم دیگری بگیرند. خواسته‌ای که سبب شد تا فعلا کادرفنی سرخ‌ها روند جذب این دروازه بان را فعلا متوقف کنند تا با بررسی جوانب ادامه مذاکرات با رشید پیش برود. گویا مظاهری به پرسپولیسی‌ها پیغام داده که اگر می‌خواهند او به پرسپولیس بیاید باید حامد لک که اخیرا به این تیم اضافه شده را رد کنند. خواسته‌ای که به مذاق کادرفنی پرسپولیس خوش نیامده و این خواسته او را دخالت در تصمیمات کادرفنی قلمداد کرده‌اند و به همین خاطر ترمز مذاکرات با رشید کشیده شد و شاید در ادامه حتی کادرفنی قید جذب این دروازه بان را بزند.  باید دید با این دو خواسته‌ای که رشید برای قرمزپوش شدن داشته است آیا بازهم پروسه عبور از رادو ادامه پیدا می‌کند یا در نهایت لک و بوژیدار گزینه هایی نهایی یحیی برای پرسپولیس مدل لیگ بیستم یحیی خواهند بود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها