17431
دو استقلالی به دنبال شکار گزینه استقلال / نکونام و رحمتی به دنبال جذب علی شجاعی
15 شهريور 1399
66
ایرانی
یکی از مهره هایی که این روزها حرف از انتقال او به استقلال در میان است علی شجاعی، وینگر سابق نساجی قائمشهر است که با خداحافظی از این تیم حضورش در یک تیم جدید برای رسیدن به تیم ملی را تایید کرد.

روزنامه گل - یکی از مهره هایی که این روزها حرف از انتقال او به استقلال در میان است علی شجاعی، وینگر سابق نساجی قائمشهر است که با خداحافظی از این تیم حضورش در یک تیم جدید برای رسیدن به تیم ملی را تایید کرد. در این بین صحبت از گزینه‌های دیگر هم برای علی شجاعی در میان است که یکی از آن‌ها فولاد و شهر خودرو است. جایی که دو استقلالی یعنی جواد نکونام و سیدمهدی رحمتی به عنوان سرمربی‌های این  دو تیم خواهان به خدمت گرفتن علی شجاعی هستند که عملکرد خوبش در لیگ گذشته باعث شد که حالا گزینه‌های زیادی را پیش روی چشم خود ببیند.

شجاعی درگیرودار مشخص شدن سرمربی استقلال

استقلال گفته می‌شود از طریق باشگاه به این بازیکن پیشنهاد داده اما چون وضعیت سرمربی این تیم مشخص نشده، پروسه جذب علی شجاعی با کندی پیش می‌رود. با این همه استقلال گویا روی این بازیکن نظر دارد و از طریق مدیربرنامه هایش مذاکرات اولیه‌ای را نیز با این بازیکن انجام داده است. هرچند همان طور که گفته شد سرعت مذاکرات پایین است چون استقلال می‌خواهد هرچه زودتر وضعیت سرمربی خود را مشخص کند تا بتواند این بازیکن جوان و آینده دار که عملکرد خوبی هم در تیم امید داشت به طور جدی تر مذاکره کند. هرچند که شجاعی در زمان هدایت تیم امید توسط فرهاد مجیدی هم یکی از مهره هایی بود که زیر نظر این مربی کارش را دنبال می‌کرد. حالا همه چیز به شرایط امروز استقلال دارد تا مشخص شود خروجی هیات مدیره چه خواهد بود تا وضعیت این بازیکن که گفته است تا شنبه وضعیتش مشخص می‌شود به کجا خواهد انجامید.

دو استقلالی به دنبال شکار استقلال

جدا از تراکتور که یکی از مقاصد احتمالی علی شجاعی ذکر می‌شود، دو تیم فولاد و شهر خودرو هم گفته می‌شود با این بازیکن و مدیربرنامه هایش مذاکراتی داشته‌اند و نسبت به جذب این بازیکن ابراز علاقه کرده اند. با این حساب جواد نکونام و سیدمهدی رحمتی به عنوان سرمربیان فولاد و شهر خودرو شکار گزینه استقلال را در برنامه دارند. هرچند که خود نکونام هم نامش به عنوان یکی از گزینه‌های احتمالی هدایت استقلال مطرح است و شاید با رفتنش به این تیم این بازیکن را هم جزو گزینه‌های مدنظرش در این تیم اعلام کند. با این همه طبق ادعای علی شجاعی امروز تکلیف او روشن می‌شود و باید دید چه برنامه‌ای برای لیگ بیستم این بازیکن خواهد داشت که می‌خواهد یک تصمیم خوب برای آینده اش بابت رسیدن به تیم ملی بگیرد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها