قابل توجه رسول‌پناه و بقیه آدم‌های نامربوط
17215
آن روی سکه شهرت
10 شهريور 1399
91
ایرانی
رسول‌پناه و بقیه آدم‌های بی‌ربطی که سر از فوتبال در می‌آورند و به سرعت مشهور می‌شوند، باید بدانند زندگی همیشه شیرین نیست

روزنامه گل- منصفانه باید گفت کار مدیران پرسپولیس واقعا سخت است. آنها در شرایط بدی گرفتار شده‌اند. سررسید پرداخت طلب برانکو نزدیک است، باید با بازیکنان تسویه شود و خریدهای جدید هم قرارداد ببندند. برای انجام درست همه این کارها، یک کوه اسکناس و البته کلی درایت و تجربه لازم است. تازه اگر اولی پیدا شود، غیبت دومی احساس خواهد شد! عدم حضور دانیال اسماعیلی‌فر در پرسپولیس و نیز اقدام مهدی ترابی به فسخ یکطرفه با سرخپوشان باعث شده مهدی رسول‌پناه، سرپرست موقت باشگاه هدف انتقاد شدید هواداران قرار بگیرد. اول مطلب هم گفتیم دشواری‌های کار او را درک می‌کنیم، اما اتفاقا این هجمه گسترده، بخش دیگری از سکه حضور امثال او در پرسپولیس است.

رسول‌پناه و بقیه آدم‌های بی‌ربطی که سر از فوتبال در می‌آورند و به سرعت مشهور می‌شوند، باید بدانند زندگی همیشه شیرین نیست. یعنی اینطور نیست که شما در قهرمانی یک تیم موفق شریک شوی، روی استیج بروی و برای بلند کردن جام بین شما و کاپیتان تیم تعارف در بگیرد. حفقظ این موفقیت هم کار سختی است و اگر ناتوان از اجرای آن باشی، کلاهت پس معرکه است. ایرج عرب هم در پایان فصل گذشته در جشن قهرمانی پرسپولیس در لیگ و جام حذفی عکس‌های قشنگ و خاطره‌انگیز گرفت، اما دیری نپایید که تاتوانی او در حفظ برانکو ایوانکوویچ، زندگی را به کام مدیرعامل وقت پرسپولیس تلخ کرد. تازه عرب توانست شاکله تیم را حفظ کند و یک مربی کاردان به اسم گابریل کالدرون را سر کار بیاورد؛ آیا رسول‌پناه از عهده این کارها بر خواهد آمد؟

آنچه حالا گریبان رسول‌پناه را گرفته، روی دیگر سکه شهرت است. دوست عزیزمان باید با آن بسوزد و بسازد. اگر خوش‌شانس و فرصت‌طلب باشد و پرسپولیس را بالا نگه دارد که هیچ، اما اگر فروپاشی قهرمان چهار ساله به اسم او سند بخورد، تازه اول یک بدنامی تاریخی است. روزی که وارد این معرکه شدید، باید فکر اینجایش را هم می‌کردید.دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
هر چی چونی بگه 15 / 06 / 1399 59 : 30 : 22

خب بالاخره یه نفر باید پروژه تضعیف پرسپولیسو به نتیجه برسونه و کی بهتر از دندونپزشک وزیر؟!!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها