احساس کردیم تیم حریف مصونیت دارد
17129
گل‌محمدی: تبریک می‌گویم به همه آنهایی که می‌خواستند استقلال برنده شود!
05 شهريور 1399
75
ایرانی
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: احساس کردیم تیم حریف مصونیت دارد و این ذهنیت همه ما را اذیت کرده بود.

روزنامه گل - یحیی گل‌محمدی پس از شکست تیمش مقابل استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: فکر می‌کنم یکسری اتفاقاتی که قبل از بازی افتاد و بحث داوری فشار زیادی روی قضاوت داور آورد. متأسفانه ذهنیت ما امروز مثبت نبود روی داوری و در خیلی از صحنه‌ها داور می‌توانست به حریف کارت بدهد که نداد. احساس کردیم تیم حریف مصونیت دارد و این ذهنیت همه ما را اذیت کرده بود. این اتفاقات در شخصیت فوتبال ایران نمی‌گویم نیست،‌ شاید باشد. با توجه به این تصمیم‌گیری‌هایی که می‌شود حق تمام فوتبالی‌ها و مردم را ضایع می‌کنند و جای تأسف دارد.

وی افزود:‌ ما در نیمه اول خیلی خوب نبودیم و فکر می‌کنم در دقایقی که خوب نبودیم، تحت فشار عصبی بودیم که داور به تیم ما آورده بود. در نیمه اول خوب نبودیم، ولی در نیمه دوم جریان بازی به نفع ما شد و موقعیت‌های خوبی داشتیم و به گل رسیدیم و حتی می‌توانستیم در 90 دقیقه برنده بیرون بیاییم. بعد از اینکه در دقایق پایانی گل خوردیم، کارمان سخت شد. در وقت اضافه بازی متعادل بود. در ضربات پنالتی هم فکر می‌کنم تمرکز لازم را نداشتیم و باید محکم و قوی‌تر ضربه می‌زدیم. در هر صورت پنالتی شرایط خاص خودش را دارد. تبریک می‌گویم به همه آنهایی که می‌خواستند این تیم برنده شود! نمی‌دانم چطور می‌خواهند سرشان را زمین بگذارند و بخوابند. یکی‌ هم همان کسانی که شب بازی حاشیه ایجاد کردند، واقعاً برای تمام کسانی که تصمیم گرفتند داوری این‌طور باشد و این تیم را قهرمان کنند، متأسفم.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره تعویض‌های این تیم توضیح داد: تعویض‌های ما به نظرم جواب داد، ولی محمد نادری بعد از پنج دقیقه مصدوم شد و کارمان را سخت کرد. مجبور شدیم امیری را به دفاع چپ بیاوریم و آن نظمی که در خط حمله داشتیم را از دست دادیم. ما مجبور بودیم این کار را انجام دهیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها