هایجک
17111
پرسپولیس حرف زد، سپاهان جذب کرد
05 شهريور 1399
70
ایرانی
در حالی که شاید خیلی‌ها خبر جذب دانیال اسماعیلی فر را که از نیم فصل نامش برای پرسپولیس مطرح شده بود را تمام شده می‌دانستند و فکر می‌کردند با شروع لیگ بیستم او را لباس قرمزهای پایتخت را برتن خواهد کرد، به یکباره این بازیکن با چرخشی 180 درجه‌ای در اصفهان ماند و از ذوب آهن به سپاهان پیوست.

سیدیاسر رضوی - در حالی که شاید خیلی‌ها خبر جذب دانیال اسماعیلی فر را که از نیم فصل نامش برای پرسپولیس مطرح شده بود را تمام شده می‌دانستند و فکر می‌کردند با شروع لیگ بیستم او را لباس قرمزهای پایتخت را برتن خواهد کرد، به یکباره این بازیکن با چرخشی 180 درجه‌ای در اصفهان ماند و از ذوب آهن به سپاهان پیوست. خبری که انتشار آن به نوعی بحث توافق سرخ‌ها با گزینه‌های مدنظر یحیی که مدام اسم شان این روزها دست به دست می‌شود را تحت الشعاع قرار داد. اینکه آیا واقعا باشگاه به طور جدی وارد عرصه نقل و انتقالات شده و حالا کدام گزینه‌ها به صورت قطعی نام شان برای پیوستن به پرسپولیس مطرح است.

نفر بعد از دانیال چه کسی است؟

با توجه به اینکه پرسپولیس این فصل را تنها با داشتن مهدی شیری به عنوان مدافع راست پشت سر گذاشت و بعضا در بعضی مسابقات مجبور شد از سیامک نعمتی به عنوان جانشین او در این پست بازی کند، حرف از این بود که یک هم پستی برای شماره 17 سرخ‌ها جذب شود. شیری که بعد از کالدرون با عملکرد خوبش در این فصل توانست نظر مثبت یحیی را هم در طول فصل جلب کند مدت هاست که نام‌های زیادی را به عنوان رقیب در کنار خود می‌بیند که قرار است قرمزپوش شوند. در ابتدا نام رامین رضاییان به طور جدی برای بازگشت به پرسپولیس مطرح شد. خود رامین هم در گفت و گوهایی تقریبا نسبت به این بازگشت پالس‌های مثبتی را فرستاده بود اما در نهایت با قراردادی دو ساله در قطر ماند و تبدیل به اولین بازیکن ایرانی الدحیل در لیگ ستارگان این کشور شد. در این میان نام دانیال اسماعیلی فر هم به طور جدی برای حضور در پرسپولیس مطرح  شد و حتی خبر رسید که او به تهران آمده و با توافقات نهایی انجام گرفته در منزل یکی از مدافعان پرسپولیس حضور داشته تا قراردادش نهایی شود. اتفاقی که نیفتاد و به یکباره این بازیکن سر از اصفهان و باشگاه سپاهان درآورد و با قراردادی به جمع زردپوشان نصف جهان پیوست. این موضوع حالا اما و اگرهای زیادی را برای گزینه بعدی سرخ‌ها برای حضور در دفاع راست به وجود آورده و باید دید در نهایت کدام بازیکن را کادرفنی برای قرار گرفتن در کنار مهدی شیری به عنوان مدافع راست در نظر خواهد گرفت؟

پرسپولیس حرف زد، سپاهان جذب کرد

بدون شک آنچه مسلم است، یحیی گل محمدی نام دانیال اسماعیل فر را در فهرست بازیکنان مدنظر خود قرار داده بود تا باشگاه در پایان لیگ با این بازیکن که یک نیم فصل به اصفهانی‌ها قرارداد داشت مذاکره و نظر ذوب آهن را برای قرمزپوش کردن وی جلب کند. اتفاقی که خیلی‌ها منتظر وقوع آن با قول و قرارهای مدیران پرسپولیس بودند که با نظر یحیی به دنبال ساختن تیمی قدرتمند برای لیگ بیستم هستند تا همچنان در جمع مدعیان قهرمانی باقی بماند. با این حال خبر انتقال دانیال اسماعیلی فر به سپاهان و هایجک شدن این بازیکن از تهران به اصفهان عرق سردی روی پیشانی همه هواداران بود که چطور این اتفاق رقم خورد. موضوع هواداران با رصدی که در فضای مجازی و پیج‌های پرسپولیسی داشتیم بحث نام بازیکن و دانیال اسماعیلی فر نبود بلکه این بود که چطور بازیکنی که یحیی روی آن نظر دارد و مدت هاست اسم او برای پرسپولیسی شدن مطرح است، به این راحتی در بین همه گمانه زنی‌ها سر از اصفهان و باشگاه سپاهان درآورد و در این بین هیچ حرفی از مذاکره باشگاه با گزینه‌های مدنظر گل محمدی به میان نیاورد. این سوال حالا به سمتی می‌رود که باشگاه با دیگر گزینه‌ها چطور پای میز مذاکره خواهند نشت و در شرایطی که نمی‌توانند بازیکن خارجی مناسب هم جذب کنند، این تعلل در نهایت می‌تواند پرسپولیس را به سمتی پیش ببرد که بازهم بخواهد در لیگ بیستم یک مدعی باشد؟

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها