باشکست دادن استقلال به دنبال هت تریک در دبل قهرمانی هستیم
17110
پیروانی : زدن گل قهرمانی در دربی شیرین‌ترین لحظه زندگی من بود
05 شهريور 1399
54
ایرانی
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس عقیده دارد، این تیم بسیار آماده است و می‌خواهد با شکست دادن استقلال راهی فینال شود تا برای دومین فصل متوالی دبل کنند.

آرش جعفری / سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس عقیده دارد، این تیم بسیار آماده است و می‌خواهد با شکست دادن استقلال راهی فینال شود تا برای دومین فصل متوالی دبل کنند.

افشین پیروانی می‌گوید دربی حذفی بسیار جذاب است چون در پایان باید یک تیم برنده از میدان خارج شود و با توجه به آمادگی پرسپولیس و روحیه و انگیزه بازیکنان تیم برنده پرسپولیس خواهد بود.

پیروانی بیست سال پیش در دربی و در فینال جام حذفی گل زده است و اعتقاد دارد یکی از شیرین‌ترین لحظات زندگی‌اش بوده گلی که منجر به قهرمانی پرسپولیس شد.

 

در آستانه دربی اوضاع پرسپولیس چگونه است ؟

خدا را شکر اوضاع بسیار خوب است  و برای این بازی مصدوم یا محرومی نداریم بازیکنان برای حضور در دربی در اوج آمادگی هستند و امیدواریم که بازی قشنگی را هواداران تماشا کنند و از آن لذت ببرند و درنهایت با برد تیم محبوبم پرسپولیس همراه باشد. البته باید این را هم اضافه کنم انگیزه خیلی زیادی برای این بازی داریم و به دنبال دومین قهرمانی متوالی در جام حذفی هستیم.

 

 بیست سال و اندی پیش شما در فینال حذفی مقابل استقلال گلزنی کردید، گلی که منجر به قهرمانی شد، از آن موقع می‌گویید ؟

به جرات می‌توانم بگویم یکی از بهترین و قشنگ‌ترین لحظات زندگی من بود. گل زدن شیرین است اما وقتی شما در دربی به رقیب سنتی گل بزنید و آن گل باعث قهرمانی شود، شیرین‌تر هم می‌شود.

با گل شما پرسپولیس در قهرمانی دبل کرد ؟

بله آن سال ما در لیگ قهرمان شده بودیم و با قهرمانی در جام حذفی موفق شدیم دبل کنیم . امیدوارم امسال هم با شکست دادن استقلال و حضور در فینال و قهرمانی برای دومین بار متوالی دبل کنیم تا در دبل کردن هم هت تریک کرده باشیم. همه تلاش ما این است که دل هواداران را شاد کنیم و برای شاد کردن دل هواداران سخت مبارزه می‌کنیم.

 

دربی بدون تماشاگر را چگونه ارزیابی می‌کنید ؟

مسلماً حضور هواداران در ورزشگاه انگیزه بازیکنان را بیشتر می‌کند و با آن‌ها روحیه مضاعف می‌دهد. خیلی دوست داشتیم هواداران باشند ولی شرایط فوق اجازه نمی‌دهد. فوتبال بدون هوادار معنا ندارد.

     

گویا در خصوص میزبانی هم گله‌هایی داشتید ؟

برای این بازی تماشاگری وجود ندارد، اما قبل از هر بازی درباره قانون 90 به 10 شعار می‌دهند، اما در عمل اتفاقی رخ نمی‌دهد. وقتی الان که تماشاگری در ورزشگاه نیست نمی‌توان این قانون را اجرا کرد پس وقتی تماشاگر در استادیوم باشد هم قطعاً امکان انجام آن وجود ندارد. ما البته برای این بازی به دنبال طرح موزاییکی بیشتر یا صدای بلندگوی بالاتر نیستیم، اما وقتی ما میزبان هستیم باید شرایط بهتری برای ما وجود داشته باشد. از میزبانی، فقط پرداخت اجاره‌بهای ورزشگاه گردن ما افتاده است. البته این حرف‌ها حاشیه است و هواداران عزیز بدانند که همه مسئولان باشگاه و اعضای تیم به اهمیت این بازی واقف هستند و امروز  فقط برای برد به زمین خواهیم رفت.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها