برخلاف ادعای استقلالی‌ها
17109
وزیر هم در جریان سفر سعادتمند به ایتالیا نبود!
05 شهريور 1399
69
ایرانی
ماجرای سفر احمد سعادتمند به ایتالیا در آستانه دربی و تقابل استقلال با پرسپولیس در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی، حسابی برای مدیرعامل باشگاه آبی‌ها حاشیه ساز شده است.

روزنامه گل - ماجرای سفر احمد سعادتمند به ایتالیا در آستانه دربی و تقابل استقلال با پرسپولیس در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی، حسابی برای مدیرعامل باشگاه آبی‌ها حاشیه ساز شده است. این سفر که طبق اعلام باشگاه استقلال با هماهنگی اعضای هیات مدیره و برای توافق نهایی با استراماچونی و وینفرد شفر، سرمربی‌های سابق این تیم اعلام شد، جو عجیبی را علیه سعادتمند به وجود آورد که حتی مجید نامجو مطلق، مربی استقلال در جریان کنفرانس خبری پیش از بازی با استقلال، زمان این سفر را بدموقع اعلام کرد. علت این بود که خیلی‌ها فکر می‌کردند این سفر سعادتمند برای توافق با استراماچونی است که شاید بتوانند او را دوباره به ایران و استقلال برگردانند. هرچند که این موضوع تحت الشعاع قانون عدم جذب بازیکن و مربی خارجی قرار گرفت اما همچنان خیلی‌ها معتقدند اگر فرهاد در دربی بازنده شود، تنها موضوعی که می‌تواند هواداران استقلال را آرام و امیدوار کند، یک اتفاق همچون بازگشت استراماچونی می‌تواند باشد. با این حال با همه احتمالات اعتراض‌ها و حواشی بابت این سفر کار را به وزارت ورزش و شخص مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان کشاند که چرا سعادتمند این سفر را رفته و ایا وزارتخانه در جریان این سفر بوده است یا خیر؟ بعد از این خبر و اعلام سفر سعادتمند به ایتالیا هرچند گفته شد این سفر با توجه به مدت ویزای مدیرعامل استقلال که یک هفته بوده یک سفر اجباری بوده اما وزارت ورزش و جوانان در ابتدا هرگونه اطلاع داشتن این مسافرت را تکذیب و آن را رد کرد.

 

وزیر ورزش می‌دانست یا نمی‌دانست؟

با این همه وقتی علی نژاد، معاون وزیر ورزش و جوانان به این مساله ورود کرد ضمن ابراز بی اطلاعی از سفر احمد سعادتمند به ایتالیا، در نهایت اعلام کرد که مدیرعامل استقلال این موضوع را طبق ادعای این باشگاه با سلطانی فر هماهنگ کرده و وزیر در جریان بوده است و وزارتخانه در جریان نیست. همین مساله باعث شد که فشارها به سمت مسعود سلطانی فر برود که در گیرودار پرونده ویلموتس حسابی در سیبل انتقادها قرار گرفته و باعث شد حتی حرف از استیضاح وی به صورت جدی مطرح شود.

 

سلطانی فر ابراز بی اطلاعی کرد

ادعای باشگاه استقلال درخصوص در جریان قرار داشتن وزیر ورزش، در نهایت کار را به جایی رساند که وقتی مسعود سلطانی فر بابت پرونده شکایت ویلموتس به مجلس فراخوانده شد، نمایندگان خانه ملت از وی درمورد سفر سعادتمند هم سوال کردند. آنجا بود که وزیر ورزش با قطعیت هرگونه اطلاع از سفر سعادتمند را رد و نسبت به این اتفاق ابراز بی اطلاعی کرد. این در حالی بود که استقلالی‌ها از خبردار بودن مسعود سلطانی فر حرف به میان آورند اما وزیر این موضوع را کاملا رد تا نشان دهد در این زمینه یک تناقض وحشتناک بین ادعای باشگاه استقلال و وزیر ورزش وجود دارد که یکی می‌گوید هست دیگری می‌گوید نیست. حالا باید منتظر ماند و دید با بازگشت سعادتمند دستاورد این سفر که این همه حرف و حدیث داشت چه خواهد بود وقتی شفر در گفت و گویی اعلام کرد که اصلا در جریان سفر مدیرعامل آبی‌ها به ایتالیا برای مذاکره با او نبوده است. قطعا شاید این اتفاق و نداشتن یک دستاورد مفید برای این سفر باعث شود که سلطانی فر در نهایت دست به تغییراتی در این تیم در سطح مدیریتی بزند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها