نکونام گزینه اصلی تراکتور شد و لیست داد
17092
اوساسونایی‌ها در تبریز به هم رسیدند
04 شهريور 1399
559
ایرانی
با پایان لیگ نوزدهم و مصوبه جدید سازمان لیگ در منع به‌کارگیری مربی خارجی، باعث شده این روزها بازار مربیان داخلی حسابی داغ شود، خصوصاً مربیانی که در فصل گذشته با کسب مقام در زمره مربیان موفق جای گرفتند.

روزنامه گل - با پایان لیگ نوزدهم و مصوبه جدید سازمان لیگ در منع به‌کارگیری مربی خارجی، باعث شده این روزها بازار مربیان داخلی حسابی داغ شود، خصوصاً مربیانی که در فصل گذشته با کسب مقام در زمره مربیان موفق جای گرفتند. به همین جهت هرروز یک مربی  گزینه سرمربیگری  چند تیم می‌شود.

در جدیدترین خبر در خصوص جابه‌جایی مربیان در لیگ برتر شنیده می‌شود، سرمربی موفق فولاد راهی تبریز خواهد شد تا هدایت تیم فوتبال تراکتور را به عهده بگیرد!

این موضوع وقتی جدی‌تر می‌شود  که جواد نکونام چند روز پیش  بعد از کسب مقام سوم در لیگ برتر، طی پستی در فضای مجازی که بوی خداحافظی می‌داد از هواداران و تمام دست‌اندرکاران تیم و هواداران فولاد بابت حمایتشان در طول فصل تشکر و برای آنان آرزو موفقیت کرد و با ابراز اینکه امیدواراست که فولاد همیشه در اوج باشد، خواستار موفقیت‌های بیشتر برای این تیم شد.

همین پست باعث شد که بیشتر اهالی فوتبال بگویند که نکونام از فولاد رفتنی است. این موضوع وقتی جدی‌تر می‌شود که سعید آذری هم به خاطر مشکلات خانوادگی در آستانه جدایی از فولاد است.

اما اینکه چرا شنیده می‌شود نکونام راهی تبریز می‌شود، باید گفت بر اساس همین شنیده‌ها، مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی و تراکتور نقش اساسی در این موضوع دارد. نکونام سال‌ها پیش و درزمانی که در اسپانیا بازی می‌کرد به حضور شجاعی در فوتبال اسپانیا و تیم اوساسونا کمک کرد و به‌نوعی باعث‌وبانی حضور مسعود شجاعی در اوساسونا بود لذا از آن مقطع دوستی این دو نفر عمیق‌تر از قبل شد تا جاییکه بعضی‌ها از این دو نفر به‌عنوان دوقلوهای جدید فوتبال ایران نام می‌بردند.

در همین راستا و با توجه به دوستی دیرینه کاپیتان‌های تیم ملی گویا کاپیتان این روزهای تراکتور به مالک باشگاه پیشنهاد همبازی سابق خود را داده است و ازآنجایی‌که حرف شجاعی در تیم بسیار خریدار دارد و خوانده می‌شود  و نیز کسب مقام سومی همراه با فولاد و نیز صعود با نساجی به لیگ برتر باعث شد تا  زنوزی هم مجاب شود که جواد نکونام گزینه اول تراکتوری‌ها شود و مهم‌تر اینکه می‌گویند نکونام هم این پیشنهاد را قبول کرده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد نکونام سرمربی جدید تراکتور در لیگ برتر و آسیا است.

 

لیست خروجی ورودی 

این موضوع وقتی جدی‌تر می‌شود که می‌گویند لیست ورودی و خروجی بازیکنان تراکتور با نظر نکونام آماده‌شده است و باشگاه آماده است تا با پایان جام حذفی وارد پروسه نقل و انتقالات شود. اما اینکه چه کسانی جدا می‌شوند و چه بازیکنانی قراراست به تراکتور اضافه شوند گفته می‌شود ساسان انصاری، محمد خانزاده، ایمان سلیمی و مهدی تیکدری در لیست خروج هستند و در مقابل لوسیانو پریرا، موسی کولی بالی و فرشاد احمدزاده بازیکنانی هستند که در لیست تراکتور هستند. البته باید دید با توجه به قانون جدید سازمان لیگ پریرا و کولی بالی می‌توانند به تراکتور بروند یا نه؟! 

 

شاید حاج صفی بماند

با شنیده شدن خبر حضور نکونام در تراکتور گفته می‌شود که حاج صفی هم شاید به خاطر حضور نکونام برنامه‌هایش را تغییر دهد و در تراکتور بماند. نکونام به دنبال بستن یک تیم قوی است تا در آسیا و لیگ مدعی قهرمانی باشد برای همین نمی‌خواهد بازیکن باتجربه و تأثیرگذاری چون حاج صفی را از دست بدهد برای همین زنوزی به هر شکل شده حاج صفی را نگه خواهد داشت. در همین راستا گفته می‌شود شاید با ماندن حاج صفی ، میثم تیموری از تراکتور جدا شود.

 

کادر مدیریتی هم‌تغییر می‌کند

البته تغییر و تحولات به کادر فنی و بازیکنان ختم نمی‌شود. گویا زنوزی برای اینکه بتواند با تراکتور به اهدافش برسد می‌خواهد در کادر مدیریتی هم‌تغییر و تحولاتی ایجاد کند که تراکتور بتواند نتایج لازم را بگیرد و کاندید شماره یک قهرمانی در لیگ برتر باشد. در همین راستا گفته می‌شود، سهرابی از مدیریت تراکتور کنار رفته و یک مدیر آذری‌زبان که سابقه مدیریتی تیم لیگ برتری تهرانی را به عهده داشته و ازقضا موفق هم بوده قرار است، به‌عنوان مدیرعامل انتخاب شود تا هم از مسئولیت‌های زنوزی کاسته شود و هم اینکه تراکتور را به هدفش برساند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها