16653
ویلیان به آرسنال پیوست
24 مرداد 1399
31
خارجی
با تایید باشگاه آرسنال‌، ویلیان، وینگر برزیلی چلسی رسماً به این تیم پیوست و از این پس با پیراهن آرسنال به میدان خواهد رفت.

روزنامه گل - باشگاه آرسنال تایید کرد ویلیان وینگر برزیلی چلسی را که در هفته اخیر بازیکن آزاد شده بود را رسماً به خدمت گرفته است.

ویلیان در هفته‌ای که گذشت اعلام کرد بعد از هفت سال حضور در باشگاه چلسی از این تیم جدا شده است. او بعد از مدتها مذاکره با چلسی نتوانست با این باشگاه بر سر تمدید قراردادش به توافق برسد. ویلیان از دو باشگاه لیگ برتری پیشنهاد داشت و گفته می‌شد دو باشگاه بزرگ اروپایی هم خواهان به خدمت گرفتن او هستند. اما در نهایت آرسنال موفق شد در مسابقه برای جذب او موفق شود و وینگر 32ساله برزیلی را با دستمزدی به ارزش 100هزار پوند در هفته به خدمت بگیرد.

ادو مدیر ورزشی آرسنال در این باره به وبسایت باشگاه گفت: " من ویلیان را خیلی خوب می شناسم چون ما در تیم ملی برزیلی با هم همکار بوده ایم. البته من ویلیان را به خاطر اینکه بازیکن رقیب ما چلسی بود هم دنبال می کردم. صد در صد اطمینان دارم رختکن آرسنال، هواداران، شخص خودم و میکل آرتتا از حضور ویلیان در آرسنال خوشحالند و از کار کردن با او لذت خواهند برد".


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها