16648
نیمار: اصلا به حذف شدن فکر نمی‌کردم
24 مرداد 1399
22
خارجی
نیمار، ستاره پاری سن ژرمن، تاکید کرد که علی رغم عقب بودن از آتالانتا تا ثانیه های پایانی، هرگز به حذف از چمپیونزلیگ فکر نکرده است.

روزنامه گل - پاری سن ژرمن در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف آتالانتا رفت و تیم ایتالیایی تا آخرین ثانیه های بازی با گل ماریو پاشالیچ پیش بود اما دو گل از مارکینیوس و اریک چوپو موتینگ، شاگردان توماس توخل را راهی نیمه نهایی کرد. نیمار که در این دیدار موقعیت های گلزنی خوبی را از دست داد، تاکید کرد که حتی تا پیش از زدن گل اول، به شکست در این دیدار و حذف از رقابت ها فکر نکرد.

او به RMC Sport گفت:"  می دانستیم که آتالانتا تیم فوق العاده ای است که در تمام طول فصل خوب بازی کرد و تیم شگفتی ساز رقابت ها بودند. آنها هجومی بودند و می دانستند که چطور جلوی حملات ما را بگیرند. خوشحالیم که توانستیم پیروز شویم. باید استراحت کنیم زیرا از نظر ذهنی، بازی خسته کننده ای بود. هرگز به حذف شدن، به برگشت به خانه، فکر نکردم. هیچ چیز نمی تواند باعث شود که به رسیدن به فینال فکر نکنم. بازی سختی بود اما ما تیم فوق العاده ای هستیم؛ یک خانواده واقعی. غیرممکن بود که به این فکر کنم که حذف می شویم."


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها