16645
سیمئونه: نیازی به عذرخواهی نمی‌بینم
24 مرداد 1399
21
خارجی
سرمربی اتلتیکو مادرید بعد از شکست مقابل لایپزیگ گفت: هیچ عذرخواهی نیازی نیست چون ما تلاش خود را کردیم.

روزنامه گل - تیم فوتبال اتلتیکو مادری شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لایپزیگ رفت و با نتیجه 2 بر یک شکست خورد تا از دور رقابت ها حذف شود.

دیگو سیمئونه بعد از این ناکامی در مصاحبه با نشریه «مارکا» اسپانیا، گفت: لایپزیگ بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت. آنها در مراحل مختلف بازی بهتر عمل کردند. درست است ما بعد از گلی که آنها به ما زدند، عملکردمان بهتر شد ولی فرصت خوبی به دست نیاوردیم. خستگی ما باعث شد تا آنها به دروازه ما برسند.

وی افزود: من از عملکرد بازیکنان رضایت دارم چون هر چه در توان داشتند، گذاشتند. سال سختی را داشتیم. 2 ماه از میادین دور بودیم و بعد از آن 11 بازی متوالی را به همراه لیگ قهرمانان اروپا پشت سرگذاشتیم. ما تلاش خود را در این مدت کوتاه انجام دادیم و اکنون زمان آن است تا سرهایمان را بالا بگیریم و برای فصل آینده آماده شویم.

سرمربی اتلتیکو ادامه داد: در این بازی تلاش خود را کردیم و به دنبال نتیجه بودیم. هیچ عذرخواهی نیازی نیست چون ما تلاش خود را کردیم. رقیب با نشاط و انگیزه بالا بازی می کرد. تمام توان خود را روی بازی گذاشتیم ولی باید در پایان شکست می خوردیم چون لایپزیگ از ما بهتر عمل کرد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها