برنده دربی  قهرمان حذفی می‌شود
16600
درخشان: متأسفانه اشتباهات داوری به سود استقلال است !
21 مرداد 1399
52
ایرانی
سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم می‌تواند در جام حذفی به قهرمانی برسد.

آرش جعفری - حمید درخشان عقیده دارد پرسپولیس این روزها آماده تر و سرحال‌تر از استقلال است و با توجه به روحیه‌ای که از قهرمانی در لیگ به دست آورده است می‌تواند با قهرمانی جام حذفی مثل فصل گذشته دبل کند.

 

پرسپولیس و استقلال در نیمه‌نهایی جام حذفی به هم رسیدند این بازی را چطور می‌بینید ؟

به نظر من اتفاق خیلی خوبی رخ داد که این دو تیم در نیمه‌نهایی به مصاف هم می‌روند مطمئناً هواداران از طریق گیرنده‌های تلویزیون بازی جذابی را خواهند دید چون وقتی بازی در جام حذفی باشد و استقلال و پرسپولیس به مصاف هم بروند، قاعدتاً  حساسیت و جذابیت بازی دوچندان خواهند بود. به همین خاطر فکر می‌کنم بازی خوبی خواهیم دید

 

پرسپولیس توانایی برنده شدن در این دیدار را دارد ؟

من فکر می‌کنم پرسپولیس این روزها آماده تر و سرحال‌تر از استقلال است و به لحاظ انگیزه‌ای باید بگویم باروحیه‌ای که از قهرمانی در لیگ به دست آورده‌اند می‌توانند در جام حذفی بازی به‌مراتب بهتری را به نمایش بگذارند.

 

پرسپولیس می‌تواند در جام حذفی قهرمان شود ؟

من فکر می‌کنم پرسپولیس برنده دربی 93 در جام حذفی است و قطعاً برنده این دیدار قهرمان جام حذفی خواهد شد.

 

اما بعضی‌ها می‌گویند که پرسپولیس بعد از قهرمانی در لیگ دیگر انگیزه ندارد و به بازی با ذوب‌آهن اشاره می‌کنند ؟

من این موضوع را قبول ندارم. این‌که می‌گویند استقلال این روزها شرایط خوبی دارد، درست نیست برعکس باید بگویم  اشتباهات داوری   به استقلالی‌ها کمک کردند که الآن شرایط خوبی دارند. به همین خاطر مطمئن هستم ما فارغ از این حرف‌وحدیث‌ها که کدام تیم خوب است و کدام تیم بد قطعاً یک بازی تماشایی را خواهیم دید. شما به انگیزه بازیکنان پرسپولیس اشاره کردید اما من می‌خواهم بگویم کدام بازیکن است که برای دربی انگیزه نداشته باشد؟ آن‌هم بازی که می‌تواند حکم صعود به فینال را امضا کنند. قطعاً بازیکنان پرسپولیس بهترین عملکرد خود را در زمین خواهند داشت.

 

نقش یحیی محمدی چقدر می‌تواند تأثیرگذار باشد ؟

 یحیی گل محمدی به‌عنوان سرمربی تیم، به‌خوبی می‌داند که چطور تیمش را برای این بازی حساس آماده کند. پرسپولیس باید با یک برنامه‌ریزی منسجم به مصاف استقلال برود تا مثل پارسال در کسب جام‌ها دبل کند. من معتقدم با روندی که پرسپولیس در طول فصل داشته این پتانسیل رادارند که  جام حذفی را هم به دست بیاورد.

برگ برنده پرسپولیس در این دیدار کدام بازیکن خواهد بود ؟

این روزها بشار رسن خیلی آماده نشان می‌دهد و می‌تواند بازیکن تعیین‌کننده‌ای باشد.البته نباید از نقش ترابی ، نور الهی و سید جلال و شجاع هم بگذریم. رادو هم درون دروازه خوب نشان داده است. بنابراین همان‌طور که گفتنم پرسپولیس الآن بسیار و آماده و سرحال است. و همه در این بازی نقش تأثیرگذار خواهند داشت.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها