3 فینال و 2 قهرمانی با شکست استقلال
16597
یحیی متخصص در جام حذفی
21 مرداد 1399
91
ایرانی
روز گذشته قرعه‌کشی مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی در سازمان لیگ انجام شد و با توجه به قرعه‌کشی انجام‌شده پرسپولیس و استقلال باید در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی، دربی 93 را برگزار کنند.

روزنامه گل - روز گذشته قرعه‌کشی مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی در سازمان لیگ انجام شد و با توجه به قرعه‌کشی انجام‌شده پرسپولیس و استقلال باید در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی، دربی 93 را برگزار کنند.

یحیی گل محمدی بعدازاینکه در نیم‌فصل به پرسپولیس آمد در نخستین قدم موفق شد در لیگ برتر پرسپولیس را قهرمان کند. حالا یحیی در قدم دوم باید در جام حذفی پرسپولیس را قهرمان کند.

گل محمدی بعدازاینکه در اولین حضورش در پرسپولیس در فینال جام حذفی به سپاهان باخت راهی نفت تهران شد و از آن به بعد یک سرمربی موفق نشان داد از سومی  با نفت در لیگ برتر تا قهرمانی‌های پی‌درپی با ذوب‌آهن در جام حذفی طی دو فصل  که ازجمله افتخارات اوست.

یحیی گل محمدی در این چند سال اخیر نشان داد که قاعده بازی در جام حذفی را خوب بلد است و 2 بار قهرمانی در جام حذفی نشان‌گر این است که به‌خوبی می‌داند باید چکار کند.

موضوع وقتی جالب‌تر می‌شود که یحیی در دومین فینال پی‌درپی جام حذفی موفق شد که استقلال را شکست دهد و قهرمان جام حذفی شود. یحیی ابتدا در نخستین سال حضورش در ذوب‌آهن، نفت تهران را در فینال  جام حذفی با 3 گل  شکست داد و قهرمان شد و سپس در فصل بعد دوباره با ذوب‌آهن به فینال رسید و در ضربات پنالتی موفق شد استقلال را با هدایت مظلومی را شکست دهد و قهرمان شود.

حالا او این فرصت را دارد تا با شکست دادن استقلال در نیمه‌نهایی و رفتن به فینال، هم سومین قهرمانی در جام حذفی را با پرسپولیس کسب کند تا هم در قهرمانی هت تریک کرده باشد و هم اینکه یکی از مربیان پرافتخار و رکود دار در جام حذفی باشد و نیز  شکست در آن فینال حذفی با پرسپولیس را جبران کرده باشد.

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها